Kočičí kavárna přehled

Kočičí kavárna
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486996/bmid_kocici-kavarna-49b-486996.png 4 105 105

Leonie není příliš nadšená, když ji sousedka požádá, aby se na čtrnáct dní postarala o její kočku Mimi. Paní Siebenschönová se chystá na svou poslední dovolenou na Ischii, a tak nemá mladá učitelka to srdce stařenku odmítnout.Soužití s kočkou je však naprostá katastrofa. Mimi se ne a ne s novým domovem smířit a její dočasná opatrovnice s ní rychle ztrácí trpělivost. Pak přijde spásný nápad svěřit divoké zvíře kamarádce Maxie, jež si právě otevřela malou kavárnu. Maxie je nadšená a ještě větší radost mají její hosté.Zdá se, že veseleji už být nemůže, jenže pak se Mimi znenadání narodí koťata a kavárnu brzy začnou široko daleko nazývat Kočičí. A paní Siebenschönová, Leonie i Maxie postupně zjišťují, že stejně tak znenadání může přijít i láska…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Katzencafé, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kočičí kavárna. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (42)

Awča
předevčírem 4 z 5

Čteno pro čtenářskou výzvu, jinak to není můj šálek kávy.
Příběh byl milý, sladký, a na závěr, krom happy endu, kniha obsahovala i recepty :-)

Liatha
19.09.2024 3 z 5

Nenáročné, čtivé a oddechové. Kniha neurazí, ale ani nenadchne. Příběh je naivní, daleko od reálného světa. Ale jsou chvíle, kdy si přesně o tomhle chceme přečíst. Tady sáhnete na jistotu, že si u knihy odpočinete

Marika Vanova
09.09.2024 4 z 5

Lehce nebo těžce naivní, jak to kdo vidí, víte, co se asi stane, ale mě se to docela líbilo a odpočinula jsem si u toho. A hlavně jsem splnila další bod výzvy.
I u nás v Písku byla a snad ještě je Kočkavárna, dlouho jsem tam nebyla.

Knižní novinky do konce roku

12.12.2021

Kniha Kočičí kavárna v seznamech