Haunting Adeline 1 přehled

Haunting Adeline 1
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536148/bmid_haunting-adeline-6639faa5ea523.jpg 4 82 82

Manipulátorka. Dokážem manipulovať s emóciami každého, kto mi to dovolí. Raním ťa, rozplačem, rozosmejem a budeš kvôli mne aj vzdychať. Na neho však moje slová nepôsobia. Najmä nie vtedy, keď ho prosím, aby odišiel. Vždy je tam, pozoruje a čaká. A ja nedokážem odvrátiť zrak. Chcem, aby prišiel bližšie. Tieň. Nechcel som sa zamilovať. Ale stalo sa a teraz sa už nedokážem držať bokom. Som očarený jej úsmevom, jej očami a tým, ako sa pohybuje. Spôsobom, akým sa vyzlieka. Budem ju sledovať a čakať, kým ju nebudem môcť urobiť svojou. A keď sa to stane, už ju nikdy nepustím. Ani keď ma o to bude prosiť.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Pandora

Haunting Adeline, 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Haunting Adeline 1. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (19)

Khira
16.08.2024 4 z 5

(SPOILER) Už asi tri mesiace u mňa trvajúci čitateľský blok sa v sekunde stratil , po prečítaní prvej strany knihy.
Za mňa áno , za mňa výborne. Ten štýl písania , mrazivá atmosféra...
Zade mal svoje temné stránky , to je pravda. Okrem toho však bol záchranca žien a detí a kam prišiel ľudia umierali. To ja môžem aj vo filmoch aj v knihách. Samozrejme v reálnom živote je to o inom. Ale toto je kniha a ja dosť dobre nechápem prečo ju niekto odsudzuje.
Ako jasne sexuálne scény boli prehnane , ale žeby až tak? Čo taká bertrice small , ktorá mala podobnú scénu sexu s banánom vo svojej knihe a pritom je dosť ospevovaná, alebo sultán čo prostredníctvom sexu manipuluje hlavnú hrdinku? Všetko je len o uhle pohľadu a môj je ten , že , Zade sa jej nezmocnil proti vôli , akurát jej pomohol odhaliť temnú stránku ,ktorú v sebe mala.
Adeline mi niekedy vážne liezla na nervy .
Ale inak veľmi nemám čo knihe vytknúť. Čítalo sa to dobre , temné prostredie , akcia a to najlepšie "padouši dostali co proto"

Rudana
08.08.2024 3 z 5

Jeho zvrácené chování k ní na začátku knihy jakžtakž chápu ale na konci mne to nebavilo. Čekala jsem posunutí jejich vztahu. Hra na kočku a myš je půlka knihy, a vy čtěte pořád o tom jak ona trpí a vlastně se jí to líbí.
Linka babičky a jeho záchrana světa je příjemným zpestřením.
Zajímá mne další vývoj, jen doufám,že ji nebude přinášet další "traumata" vzhledem k tomu jak to skončilo.

AnnaBa
06.08.2024 5 z 5

Chápu, proč se Haunting Adeline nemusí někomu líbit, ale já to hltala od první až do poslední stránky. Jsem zvědavá na druhý díl.

Královna, Dům na konci ulice a další knižní novinky (24. týden)

09.06.2024

Kniha Haunting Adeline 1 v seznamech