Kombinování rostlin – Smíšená kultura v praxi přehled

Kombinování rostlin – Smíšená kultura v praxi https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389060/bmid_kombinovani-rostlin-smisena-kultura-Hhk-389060.jpg 5 16 16

Praktická zahradnická příručka ukazuje, jak na záhonech kombinovat zeleninu a bylinky tak, aby prospívaly a přinášely co největší výnosy. Autorka podrobně popisuje jednotlivé druhy, jejich nároky na pěstování, stanoviště, osvětlení a zálivku. Kniha obsahuje podrobné tabulky a náčrtky, které přehledně shrnují, jak rostliny sázet vedle sebe a s jakými rozestupy.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Esence

Mischkultur im Hobbygarten , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kombinování rostlin – Smíšená kultura v praxi. Přihlašte se a napište ho.

Imor
06.08.2023 5 z 5

Tato kniha je zajímavá tím, že ji napsala řádová sestra z fuldského kláštera svatého Bonifáce. Více než padesátiletá praxe se smíšenými kulturami se odrazila v kvalitě této knihy a jsem za ni ráda. Najdete zde opravdu detailní osevní plány, jaká je role bylinek a květin ve smíšených kulturách a také praktické rady nejen v přirozené ochraně rostlin.

Predator3313
25.12.2021 5 z 5

Super kniha pro moderní pěstování bez chemie a v souladu s přírodou.

ZuzanaK.
04.10.2021 5 z 5

Praktický, přehledný a hezky zpracovaný rádce pro pěstitele, co to chtějí zkusit jinak, barevně, zdravě, trochu pracně a zároveň si to vše trochu ulehčit a mít radost z užitkové a přitom báječně barevné a dokonce i úrodné zahrádky.
Některé postupy už mám ověřeny a opravdu fungují (dokonce i mně :)

Knižní novinky (10. - 23. září)

10.09.2018

Kniha Kombinování rostlin – Smíšená kultura v praxi v seznamech