Kořeny zla přehled

Kořeny zla
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408365/bmid_koreny-zla-DdQ-408365.jpg 4 64 64

V lese v západní Anglii se objeví tělo Carla Finche s prostřelenou hlavou a vypadá to jako jasná sebevražda. Ale policie brzy zjišťuje, že přijít tomuto případu na kloub nebude vůbec jednoduché. Výpovědi svědků se rozcházejí, a jakmile si Ian Carter a inspektorka Jess Campbellová na případ posvítí, začíná být jasné, že na mrtvého muže měl spadeno nejeden člen místní komunity...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Rooted in Evil , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kořeny zla. Přihlašte se a napište ho.

Sarriii
20.09.2023 3 z 5

Celkem čtivé, i když chvílemi zdlouhavé. Motiv mi nepřišel moc věrohodný a chování pachatele a postav okolo také moc ne. Konec mi přišel taky zvláštní a zklamal mě.
Kdybych si tuto detektivku nepřečetla, tak o nic nepřijdu. Za chvíli zapomenu, že jsem četla.

nicandra
04.08.2023 3 z 5

Nevěřím příliš vrahově motivu, konec knihy je tím pádem neuvěřitelný. A vůbec všechny ty postavy byly neuvěřitelné, každá trochu jinak praštěná, ale ne úplně hezky. A zas tolik náhod, které mají obvykle závažné důsledky! Čte se to docela dobře, ale když skončíte a uvědomíte si, kolik tam vlastně bylo nesmyslů, nedotažeností či překombinovaností, tak se nestačíte divit, co vás na tom vlastně bavilo...:)

ctenarkaEva
23.07.2022 3 z 5

Detektivka z anglického venkova, která se mi ale zdála dost natahovaná a rozvláčná. Ale na druhou stranu klidnější styl, bez potoků krve. Určitě si přečtu i další díly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kořeny zla v seznamech

v Právě čtených1x