Mezopotámie: Ve službách velekněžky přehled

Mezopotámie: Ve službách velekněžky
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408134/bmid_mezopotamie-ve-sluzbach-veleknezky-Mpd-408134.jpg 4 63 63

To město, Uruk, vypadalo jako zničené přírodní katastrofou. Bylo to však dílo krále Narám-Sína. Setkání s mladým obchodníkem Tilharem, který v Uruku ztratil celou rodinu, a neuvěřitelná souhra náhod, zapletou Báru do vrcholně důležité a nebezpečné mise – doručit právě králi Narám-Sínovi vzkaz od jeho tety, velekněžky Encheduanny, které jde o život. Jenže pokud bude vzkaz doručen, potká i další město stejný osud jako Uruk. Báru navíc doprovází Tilhar, který Narám-Sínovi přísahal smrt... Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mezopotámie: Ve službách velekněžky. Přihlašte se a napište ho.

Kikulka97
15.09.2023 4 z 5

Moc pěkné, člověk zprvu úplně neví, kam ho děj tentokrát zavede a právě proto tento díl nebyl vůbec špatný :)

Štěpinambura
28.04.2023 5 z 5

Moje nadšení se snad nedá vyjádřit jinak (i když tyhle zkratky obyčejně nesnáším), musím říct: "OMG!"

Kuxka
10.09.2022 5 z 5

Opět se mi to moc líbilo. Měla jsem občas trochu problém se zorientovat v těch jménech, ale zvykla jsem si. Líbí se mi ,,krutost"-historická přesnost různých nepříjemností, a že je to uvěřitelně popsané. Zamilovala jsem si Tilhara, Gišnimbara, Encheduanu a, ačkoli tam byl jen krátce, i Urmah byl sympaťák. Některé pasáže mě opravdu vtáhly a čtení jsem si užila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mezopotámie: Ve službách velekněžky v seznamech

v Právě čtených2x