Imaginární přítelkyně přehled

Imaginární přítelkyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/2298/bmid_imaginarni-pritelkyne-vfn-2298.jpg 3 253 253

Překvapivě stručný životopis autora obšírných románů zachycuje nejdůležitější etapy Irvingova života. Jeho život mimo jeho spisovatelské dráhy zaplnila zápasnická kariéra. V ringu strávil 20 let jako zápasník a další léta působil jako trenér.

Literatura světová Biografie a memoáry
Vydáno: , Odeon

Imaginary Girlfriend, 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Imaginární přítelkyně. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (25)

lilites
30.07.2024 4 z 5

Upřímně?...

I kdyby Irving napsal recept na limonádu, nebo nekrolog, tak bych si ho přečetla, protože on umí popsat věci velmi čtivým a zajímavým stylem, který mi prostě strašně sedí..

Proto i tento Irvingův životopis, ačkoliv to není úplně typické Irvingovo dílo, je pro mě skvělá lahůdka, kdy můžu sledovat jeho život, myšlenky, debatovat o literatuře a zápasit v různých univerzitnich tělocvičnách..

Jako doplňková kniha pro fanoušky Irvinga skvělé, ale rozhodně nedoporučuji těm, kteří s ním teprve začínají, myslím si že by vás to nebavilo..

hroubek
12.07.2024 3 z 5

Ten název je hrozně klamavá reklama. Když, si někdo nepřečte anotaci děje, tak bude velmi nemile překvapený. Já mám Irvinga hodně rád, a tahle knížka se mi líbila, protože nabídne stručný a výstižný pohled na Irvingův život a jeho celoživotní lásku k zápasení. Je to hezky napsané, má to spoustu informací a Irving se nám zde prezentuje jako obyčejný člověk, který si všechno v životě odmakal, aby byl tam, kde je teď. Jediná zásadní vada na této knížce je ta, že je tady opravdu moc jmen, názvu, a taky údajů - překladatel mohl na začátku knihy napsat, kolik je jedna libra na kilogramy, nebo kolik je jedna stopa a jeden palec na centimetry, nebo to rovnou překládat na naše míry. Imaginární přítelkyně je, co do počtu stránek útlá kniha, ale informací je v ní na dvě tlusté knihy.

petunkav
28.07.2023 4 z 5

Mám Irvinga moc ráda. Je takový.... "svůj".
Nebyla to samozřejmě úplná topka. Zbytečně moc moc jmen, až jsem se ztrácela. Ale duch tam prostě je.
A ještě jsem se o něm dost věci dozvěděla.
Takže jo...., dobrý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Imaginární přítelkyně v seznamech

v dalších seznamech2x