Láska po řecku přehled

Láska po řecku
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413552/bmid_laska-po-recku-hvI-413552.jpg 4 145 145

Útěk na ostrov může být řešením všech problémů! Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů. Stará vila vypadá jako dokonalý splněný sen, skrývá však nejedno překvapení – štědré zásoby ginu ve sklepě, pohledného, ale zadumaného souseda nebo nečekaný příjezd slavné rockové kapely a jejích přitažlivých členů. Dokážou se kamarádky díky novým zážitkům odpoutat od minulosti a začít znovu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

The Bed and Breakfast on the Beach, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska po řecku. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (40)

anovy64
05.09.2024 3 z 5

Typická přeslazená červená knihovna. Od knihy jsem čekala víc nápaditosti. Děj předvídatelný, nic moc se nedělo, ale když chcete vypnout a nezatěžovat hlavu, je to kniha pro vás.

Jiitush
08.08.2024 2 z 5

Je léto, tak teď mám chuť na nějaké letní, oddechové čtení s nádechem moře, ale tahle knížka mě teda zklamala. Děj mi přišel nereálný, tři hlavní hrdinky nesympatické a jejich románky přitažené za vlasy. Zkusím se tedy poohlédnout jinde.

Blanc2301
23.07.2024 5 z 5

Tuhle knihu jsem si s sebou vzala na dovolenou v Řecku. Nebyla jsem sice na ostrově, ale na Chalkidiki, ale ta řecká atmosféra mi ke knížce seděla.
Krásný příběh, skvělé kamarádky (kdo takové má, je šťastný člověk), a to erotické jiskření...
Prostě pohádka.

Knižní novinky (24. týden)

09.06.2019

Kniha Láska po řecku v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x