Láska zrozená ve lži přehled

Láska zrozená ve lži
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539570/bmid_laska-zrozena-ve-lzi.jpg 4 227 227

Chlapci z Jackson Harbor série

Nikdy nezapomenete na svůj svatební den. Na ten moment, kdy se vaše sestra-dvojče vyzvrací do vaší kytice a přizná, že čeká dítě… s vaším snoubencem. Chtěla jsem zmizet, schovat se, dokud se moje srdce nezahojí. Ocitla jsem se v cizím městě s tajemným cizincem, jehož nadané ruce a ústa mě téměř donutily zapomenout, že to měla být má svatební noc… Ovšem co dělat, když se ukáže, že onen tajemný cizinec je váš budoucí zaměstnavatel?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Wrong Kind of Love, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska zrozená ve lži. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (34)

Blanka29
25.09.2024 4 z 5

Tak máme tady novou sérii o bratrech Jacksonových. První kniha se zabývá Ethanem, který jako doktor a svobodný otec to nemá jednoduché, zvlášť když se vyrovnává s velkou ztrátou. Do života mu vpluje Nic, která má vlastní démony, se kterými se musí vypořádat. Příběh se mi opravdu líbil, ale co mě nesmírně vadilo, bylo nehorázné množství chyb a změny rodů, u kterých jsem se musela nejednou zarazit a uvědomit si, z jakého pohledu je momentální kapitola.....

bezzink
22.09.2024 5 z 5

Jde napsat sexy jiskrivou romantiku smrcnutou nadhernou neznosti a jemnosti s dostatecnou hloubkou? Ano jde, tu jednu takovou mame.
Ja tedy nejsem priznivcem takovych tech lzi, kdy vlastne od zacatku knihy vis, co bude tim duvodem k bodu zlomu. Ale tady to bylo tak ctive a chytre napsane, ze mi to vubec nevadilo.
Ovsem jine veci mi vadily. Pomerne velke mnozstvi chyb, hlavne v rodech, coz je skoda.
A pak taky ukazka toho, ze nekteri si tou svoji prehnanou hodnosti skodi dost sami sobe a hlavne je treba mit na pameti, ze ne vzdy se da vsechno odpustit.

MamaKnihomolka
14.09.2024 4 z 5

Musím říct, že se mi kniha líbila. Moc dobře se četla. Nicol byla svá, upřímná a samozřejmě nechyběl Ethan - pan doktor morous. I přesto, že se zdá být nemastný, neslaný, jeho myšlenky jsou dost hříšné a něco na něm zkrátka je.
V knize je mnoho postav, které zajisté dostanou prostor v dalších dílech. Ale o osud Veronici (sestry Nic) moc nestojím. Nebyla sympatická ani trochu po tom všem, co se v knihze odehrálo.

V knize je toho hodně. Od jiskření a romantiku přes smutek až po vtip.
Moc se mi líbil doslov autorky o velmi časté nemoci, která je zrádná a právě ta ji ke psaní inspirovala.

10 nejprodávanějších eknih (červen)

17.07.2024

Ignis fatuus, Host a další knižní novinky (23. týden)

02.06.2024

Kniha Láska zrozená ve lži v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech1x