Léčebná síla kokosu přehled

Léčebná síla kokosu
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352999/bmid_lecebna-sila-kokosu-hQN-352999.jpg 4 4 4

Kokos zažívá v poslední době obrovský boom a o produkty z něj je velký zájem nejen v kuchyni, ale i v kosmetice a zdravotním průmyslu. Jaké jsou ale vlastně výhody pravidelného užívání kokosové dužiny, mléka či oleje? Doktor Bruce Fife, zakladatel a ředitel Coconut Research Center v této knize čtivě a přehledně objasňuje zdravotní benefity spojené s kokosovými produkty. Ty jsou skvělými pomocníky například v prevenci srdečních onemocnění, při problémech s ledvinovými kameny, v boji proti zpomalování metabolismu nebo slouží jako ochrana kůže před volnými radikály. Kokos je vaše nová domácí lékárnička!... celý text

Literatura světová Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Esence

Coconut Cures , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Léčebná síla kokosu. Přihlašte se a napište ho.

Imor
30.12.2021 4 z 5

Kokosovník je prý na Filipínách nazývaný jako "Strom života". Kokosový olej jako "lék na všechny nemoci". Tato kniha je neuvěřitelných 280 stran informací, zajímavostí, rad a receptů k čemu všemu můžeme kokos použít i jak a s čím nám může kokos pomoci.

fyfka
24.09.2019 5 z 5

Kniha je velice zajímavá. Dle knihy kokos vyléčí nebo alespoň zmírní, jakýkoliv zdravotní problém :) Vše je srozumitelně vysvětleno, včetně vzniku a souvislosti různých nemocí. V knize jsou dále uvedeny návody a recepty, jak postupovat při léčení.

J.books
02.05.2018 2 z 5

Nelíbí se mi zpracování, kniha je nudná a neláká k přečtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Léčebná síla kokosu v seznamech

potraviny superpotraviny kokos

Bruce Fife