Zjizvená tvář přehled

Zjizvená tvář
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197151/bmid_zjizvena-tvar-197151.jpg 4 157 157

Logan McRae série

Zločin z vášně, nebo chladnokrevná vražda? Rozčeřte hladinu a z hlubin se vynoří zlo. V mrazivém, deštivém Aberdeenu řádí násilník, který už má na svědomí několik znásilněných, zmučených žen. A zatímco přítelkyni detektiva seržanta Logana McRae pošlou do ulic jako návnadu, on sám pátrá po totožnosti neznámého muže, kterého vyhodili z auta před nemocniční pohotovostí. Vše nasvědčuje tomu, že kdosi z místní sadomasochistické komunity dostal chuť vraždit, takže Logana zavede vyšetřování do temného polosvěta pornofilmů a sexshopů. Hlavním podezřelým ze série znásilnění je hvězda místního fotbalového klubu, která má ovšem na všechny útoky alibi. Logan se domnívá, že tentokrát se někdo z nich ošklivě zmýlil, ale Jackie je skálopevně přesvědčena o fotbalistově vině…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , BB art

Broken skin, 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zjizvená tvář. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (45)

IHT
02.03.2024 4 z 5

Mily Stuarte, zapletka a vysetrovani se Vam povedly pekne. Ocenuji i vyvoj postavSlizaka, Milera, Steelove a Insche. Ale jinak to zadna slava neni - sklouzl jste k stereotypum a treba vyvoj vztahu mezi Loganem a Jackie? Nuda, prijde mi, ze podobnych jsem cetl v jinych detektivkach fury...
Celkove se to cte dobre, prekvapive tu nebyly zadne mrtvoly v pokrocilem stadiu rozkladu (ocenuji) a detektivni zapletka byla fajn. Tesim se na dalsi dil ;-)

playada
15.12.2023 5 z 5

Jak já tuhle partu miluju.. Já nevím, jak vy, ale já jsem si je oblíbila všechny ( samozřejmě mám na mysli detektivy ).

ZuK1
18.11.2023 5 z 5

Opět deštivý a nevlídný Aberdeen a vyšetřování několika různých případů. Logan nestíhá kmitat mezi Steelovou a Inschem, nechává se od obou úkolovat a nezmůže se na odpor. A to ještě řeší osobní problémy a vztahy. Drsnější pasáže jsou vyvážené humorem, ze Steelové její „svéráznost“ v tomto díle doslova srší, o jejím slovníku ani nemluvě :-). Insch se zase neobejde bez svých gumových bonbónů, divadla a častých stavů na hranici infarktu. Pro mě zatím asi nejlepší díl série.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zjizvená tvář v seznamech

v Právě čtených2x