Lovci a zberači přehled

Lovci a zberači
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239099/bmid_lovci-a-zberaci-zss-239099.jpg 3 57 57

Lovci & zberači: päť literárnych jázd po svete popkultúry a reklamy. Dvojica chorobne závislá od sledovania sitkomov. Tajomná supermodelka obeťou nezvyčajného sprisahania. Okultné vraždy vo veľkomeste, ktorého história je celkom iná, než si myslíte. Bizarné odhalenie zákulisia street parties a demonštrácií proti globalizácii. Hypermarkety budúcnosti, kde nie my konzumenti zháňame produkty, ale tovar si kupuje nás. Pretože podľa správania ľudí v obchodných palácoch je zrejmé, že v jadre sme zostali Lovci & zberači.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lovci a zberači. Přihlašte se a napište ho.

ondras666
23.06.2021 5 z 5

Musím říct, že pro mě milé překvapení jak v knize, tak ve stylu autora. Povídky jsou jednoduché, ale výborné. Nakupovat do hypermarketu už budu chodit jinak.
Jediné, co bych knize vytkl je překlad do češtiny? Proč? Slovenština by pro knihu byla jistě lepší.

DiskretniBarman
18.07.2018 2 z 5

Po nadšení z knih Naum a Spamäti je tohle pro mě dost velké zklamání. První krátké povídky mě nebavily vůbec, přišly mi předvádivé a přitom prázdné. Nejčtivější mi připadal Najhorší zločin vo Wilsonove, ale poslední dlouhou povídku Brand party (a s ní tedy už celý zbytek knihy) jsem po několika stranách vzdal.

Lexand
10.08.2017 5 z 5

Svého času velká událost. A Mišo je fajny chalan.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lovci a zberači v seznamech

v Právě čtených1x

Část díla