Lovec soboľov přehled

Lovec soboľov
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118290/lovec-sobolov-118290.jpg 4 28 28

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lovec soboľov. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Pitryx
14.06.2024 4 z 5

Samozřejmě famózní zakončení celé ságy, ale musím se přiznat, že jsem se čtením měl trošku potíže. nevadily mi ani tak ty tiskové chyby, jako že Petr je na začátku a pak se změní na Fedora, nebo že ten důležitý člověk je nejprve číslo 85 a pak najednou zase 75. A posléze 84. Nevím zda to tak komolil sám autor, nebo je to chyba překladu či tisku. Spíše mi vadilo to prostředí, ale nebylo ta zase tak nejhorší. Akorát, že nedám devadesát procent ale “jen osmdesát. Na této cifře bych nechal i hodnocení celého cyklu.

mtrefil1
07.04.2020 5 z 5

Děj cyklu se opět přesouvá, tentokrát do Ruska a s vyjímkou poslední dvou stran bez Old Shatterhanda/Kary ben Nemsího. Příběh ale nic neztrácí na napětí a dobrodružství jako v předchozích čtyřech dílech. Opět za šest hvězd.

Pavelpi
20.04.2019 5 z 5

Poslední část pátrání po rodině Eaglenestových nás zavede do Ruska,kde konečně dojde k rozluštění a také k spravedlivému potrestání viníka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lovec soboľov v seznamech

v dalších seznamech1x