Mademoiselle Coco a vůně lásky přehled

Mademoiselle Coco a vůně lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518754/bmid_mademoiselle-coco-a-vune-lasky-649f0d1c1d79c.jpg 4 86 86

Paříž 1919. Coco Chanel se podařilo vybudovat úspěšný módní salon. Když však její milenec Boy Capel nečekaně zahyne při autonehodě, je úplně ochromená žalem. Teprve plán vytvořit na památku své lásky parfém jí dodá novou energii. Při hledání vhodné vůně se seznámí s charismatickým Dimitrim Romanovem. Spolu s ním cestuje na jih Francie, do kolébky všech významných vůní, a brzy přichází na stopu vůni lásky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Biografie a memoáry
Vydáno: , Ikar (ČR)

Mademoiselle Coco und der Duft der Liebe, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mademoiselle Coco a vůně lásky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (30)

Jíťa307
14.09.2024

Audiokniha se mi líbila, vypráví životní příběh Coco, který mi celkově přišel velmi smutný, protože se nikdy nezamilovala do toho pravého muže. Překvapilo mě, že vůni CHANEL NO.5 vyrobila jako kopii parfému carské rodiny. Knihu jsem si užívala, protože jsem ji brala jako takovou a nekontrolovala jsem nic o uvedených faktech.

Nik..
05.07.2024 1 z 5

*Audiokniha. Biografie, která byla z počátku taková “nudnější, ale když se člověk zvládl nějak zaposlouchat, bylo sice zajímavé tenhle příběh vyslechnout až do konce, ale upřímně bych řekla, že tahle kniha neurazí, ale ani nenadchne.

Renike
24.06.2024 4 z 5

O hvězdičku míň proto, že kniha obsahovala jenom 4 roky života Coco. Jinak to bylo hezké.

Příběh Louise Weberové, múzy Toulouse Lautreca

24.01.2023

Knižní novinky (38. týden)

16.09.2019

Kniha Mademoiselle Coco a vůně lásky v seznamech