Údolí iluzí přehled

Údolí iluzí
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509796/bmid_udoli-iluzi-M6R-509796.jpeg 5 23 23

Město snů série

< 2. díl

Sága rodu Caldwellů série

2. díl

V druhé části rodinné ságy spojuje autorka dramatické osudy rejdařské rodiny Caldwellů s proměnou Hollywoodu v centrum filmového průmyslu. Jako jeden z prvních má správný čich Frank Maynard, který pochází z nejchudších poměrů a kterého spojuje nešťastná láska s Harriet Caldwellovou, dcerou rejdaře. Frank rychle vystoupá v ještě mladém světě kinematografie na šéfa studia. Ale stojí mu úspěch skutečně za to, aby obětoval osobní štěstí a svou lásku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Tal der Illusionen, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Údolí iluzí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

Dorotkabe
03.08.2024 5 z 5

Už první díl se mi líbil, tenhle je ještě lepší. Moc se mi líbil pohled na svět starého Hoollywoodu, kdy teprve začínal němý film. Osudy Caldwellů mě baví, třetí díl si určitě nenechám ujít.

emilieselden
31.12.2023 4 z 5

Ráda jsem se vrátila k pokračování této ságy a ponořila se do života jejich hrdinů. Kniha mě moc bavila.

Szilvia1
13.10.2023 5 z 5

Druhý díl ságy je čtivejší jako první díl,protože v tomto dílu je už víc o sourozencích Harriet,hlavně o její sestře Ashley.Je to pěkný díl,už se těším na třetí a poslední díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Údolí iluzí v seznamech

v Právě čtených1x