Mílový klub přehled

Mílový klub
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543878/bmid_milovy-klub.jpg 4 144 144

Windy City série

1. díl

Bez Zanderse si hokej v Chicagu už nikdo neumí přestavit. Zápasy tráví na trestné lavici a ze stadionu pokaždé odchází s jinou ženou. Stevie je letuška a se sportovci toho už zažila dost. Na palubě letadla však v téhle sezóně narazí na tu nejsamolibější hvězdu NHL a začne o všem pochybovat, i o rozhodnutí, že se už nikdy se sportovcem nezaplete. Jejich vzájemná nevraživost se postupně otupuje a Zanders už neví, jestli přivolává tu drzou letušku, aby jí znepříjemnil práci, nebo protože by od ní chtěl víc.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Mile high, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mílový klub. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (34)

Blanka29
dnes 4 z 5

Miluji knížky o hokejistech, a pokud to nejsou zrovna andělé, tak ještě víc :) Asi je to poprvé, kdy jsem si oblíbila všechny postavy ( samozřejmě až na Ricka) a ubrala bych možná takových sto stran, kdy se nějak nic zásadního nedělo, jen se to točilo v kruzích, ale jinak super oddechovka :)

alzbeta4340
předevčírem 4 z 5

Hezké oddechové čtení, i když hokeje bylo celkem málo. Zato spousta dohadování, žhavých scén a nebo naopak zbytečných pochybností. Hvězdičku navíc dávám za dobrmanku Rosie.

Njangu
15.09.2024 5 z 5

Možná těch 500 stran bylo trošku moc. Začínám negativem, abych se mohla posunout ke kladům.
Četlo se to téměř samo, příběh byl povedený akorát uprostřed bych ubrala na té omáčce ;) tam jí bylo trošku zbytečně moc.
Nicméně určitě jsem si oblíbila další novou autorku a těším se na další díl. Dávám plný počet hvězdiček, přestože mám malé výhrady. A to z toho důvodu, že s množstvím přečtených knih v tomto žánru mě už máloco dost zaujme a tohle to splnilo i přes malý nedostatek.

10 nejčtenějších knih (září)

15.09.2024

Zkouška ohněm, Teorie lásky a další knižní novinky (35. týden)

25.08.2024

Pravidla hry, Léčebna a další knižní novinky (15. týden)

07.04.2024

Kniha Mílový klub v seznamech