Místo smrti přehled

Místo smrti
https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70525/misto-smrti-70525.jpg 3 65 65

Příběh z gangsterského prostředí s detektivní zápletkou. Vine se kolem Tonyho Perelliho, neoficiálního vládce města a šéfa největšího překupnického gangu a Jimmyho McGratha, mladíčka, jenž se chce stát pevným členem organizace. Kniha je napsána s místy až ironickým nadhledem. ; textová úprava: Felix Ritman ; [Markgraf]

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Zeras

On the Spot, 1931

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Místo smrti. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (11)

martinstefko
08.08.2024 3 z 5

To tak jdete na besedu do knihovny s Honzou Vojtíškem a Ivanou Gašparíkovou a knihovnice neprozřetelně pronese, že mají místnost s knihami, které se budou ničit. Jestli chceme, můžeme si vzít, cokoli... Tak jasně že jsme tam šli. Neodnesl jsem si sice celou bednu jako někdo, ale tohle byl jeden z úlovků. Chtěl jsem Edgara Wallace zkusit už dlouho... No je to pulpové, neskutečně používá vypravěčskou zkratku a konec je z těch, kdy už to prostě chtěl zabalit a zvolil nejjednodušší variantu, emoce skoro na nule, ale jako čtení na jeden dva večery, proč ne.

Romcajs
04.03.2023 3 z 5

Americké gangsterské prostředí, kde život člověka je jen položka. Osobně tento námět nemám moc rád, ale napsané to je určitě dobře. Dobře se čte i když jsem se občas ztrácel v množství postav.

Luigi1
30.09.2022 3 z 5

Příběh který se dobře četl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Místo smrti v seznamech

v Právě čtených2x