Živelné měňavice přehled

Živelné měňavice https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425316/bmid_morgavsa-a-morgana-zivelne-menavice-p77-425316.jpg 5 83 83

Morgavsa a Morgana série

Oblíbené příhody malé Morganky, které znáte ze Čtyřlístku, vycházejí poprvé v knižní podobě! Morgavsa a Morganka jsou dvě čarodějky. Tedy vlastně jenom Morgavsa. Morganka se toto řemeslo teprve učí a zdá se, že se velmi rychle zlepšuje. Naše hrdinky jedou vrátit draka do jeho rodiště. Zároveň sledují stopy zlé a velmi mocné čarodějky. Co všechno je na Islandu asi čeká?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Živelné měňavice. Přihlašte se a napište ho.

ZuzanaK.
12.04.2024 5 z 5

Baví. Několikrát jsem se nahlas zasmála, což se mi u knihy už dlouho nestalo (i když to je asi hlavně pro témata ostatních knih).
Že jsou v komiksu i drobná až zásadní ponaučení je bonus navíc.

Marcik7
12.03.2024 5 z 5

Komiks pro děti , který ale určitě pobaví i dospěláky - mě teda baví moc. Třeba sžíravá ironie Krákala a speciálně v tomto díle jsem se zasmála nepovedeným proměnách malé Morganky v různé známé komiksové postavičky.

Zaniya
06.12.2023 5 z 5

Miluju. Od prvního dne, kdy jsem se s Morgavsou a Morganou seznámila. A nepochybuji, že je budu milovat napořád.
Příběhy jsou mnohaúrovňové, poučné, ale také vtipné. Je až s podivem, kolik informací tam člověk najde. A styl kresby je do detailu vymazlený.

Knižní novinky (46. týden)

10.11.2019

Kniha Živelné měňavice v seznamech