Na kopci přehled

Na kopci https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172215/bmid_na-kopci-172215.jpg 4 271 271

Malá dívenka zažije něco nadpřirozeného. Na kopci nad řekou se jí zjeví anděl. O více než deset let později už je místo zjevení mezinárodním cílem poutníků. Jenže Marie, dívka, která mluvila s andělem, už o svém zážitku nechce mluvit. Proč jí v duši pořád hlodá strach a proč jsou vzpomínky na zázrak tak nejasné? Proč odešla z Výtoně a ztratila víru? Odpovědi hledá mladý novinář Milan. Odhalování nových skutečnosti otevírá temnou propast. Jak do ní nespadnout? Jak potrestat zlo, které mělo zůstat zapomenuto?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na kopci. Přihlašte se a napište ho.

Jana283
předevčírem 3 z 5

Chvilku trvalo než jsem se začetla. A když jsem se začetla, tak mi bylo jasné, jak se to bude vyvíjet...

Kopretinka784
27.04.2024 4 z 5

Jakmile vidím, že kniha získala nějakou cenu, tak jsem na ni o to víc zvědavá. Většinou zjištuji, že já bych ji tak neocenila. V tomto případě (a že už jsem od Březiny něco přečetla) bych ocenila, ale ne jako detektivku ale psychologický počin. Přestože jsem po několika stránkách tušila, co za zjevením bude, byla jsem zvědavá, jak to pan Březina odtajní. Způsob dávkování pravdy byl skvělý.
Zajímalo by mě i to první - neupravené vydání. Tak snad ho seženu. Každopádně knížku mohu jen doporučit.

Vesmich
23.04.2024 3 z 5

Je to takový ten žánr - Někdo přišel někam a tam se něco stalo. A protože se tam toho stalo opravdu hodně, tak se nic nestačilo stát pořádně. Chyť si svůj směr toho stávání se a zkus si to tak nějak domyslet, anebo to nech plynout a nebojuj s tím, že se to stalo divně.

Pád Númenoru, Panský dům a další knižní novinky (36. týden)

03.09.2023

Ocenění knihy (1)