Mizení přehled

Mizení https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480162/bmid_mizeni-DNN-480162.jpg 4 380 380

Policista Tomáš Volf série

Temný případ od dvojnásobného držitele ceny za nejlepší českou detektivku. Tomáš Volf řeší nejotřesnější případ své kariéry. Na opuštěném statku zemře v den výročí Hitlerova narození několik lidí. Jde o zločin s rasistickým podtextem, nebo o snahu vytvořit falešnou stopu? Na dětské krizové centrum zazvoní uprostřed noci dezorientovaný chlapec. Tvrdí, že mu někdo vyměnil rodinu za cizí lidi. Když se však o situaci začne zajímat soukromá vyšetřovatelka Eva Černá, jeho zdánlivé blouznění se rýsuje v děsivých detailech.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mizení. Přihlašte se a napište ho.

CtenarkaMina
04.05.2024 5 z 5

Mám ráda celou detektivní sérii s Tomášem Volfem Možná pravě proto, že to není taková ta brutální drsná detektivka, spíš román s detektivní zápletkou.
Vše se rozebíhá pomalu, Tomáš Volf je sympaťák, kniha je z českého prostředí a čte se sama.

hanzmb
29.04.2024 5 z 5

Autor dokázal navázat kvalitou na předchozí díl, který už byl skokově povedenější než ty 2 první. Hlavní hrdina už je zkušený policista, který dokáže vycítit i nejmenší nelogičnost v předkládaných důkazech. Čtivosti pomohl i návrat Evy a tím vlastně rozdělení na 2 paralelní vyšetřování.
Spoiler:
Autor si u mě šplhl tím, že nešel po jednoduché rasistické linii, ale nakombinoval opravdu špičkovou zápletku.

Martule44
21.04.2024 5 z 5

Dnes jsem musela nedobrovolně odpočívat s panem paralenem a kapesníky v ruce, tak jsem sáhla po další knize pana Březiny. Zraje on a zraje i Tomáš Volf ve své kariéře.
Tentokrát se pátrání trochu zamotá, ale díky tomu se opět jeho cesty protnout s Evou Černou, která se též snaží vyřešit záhadu.
Napínavé čtení!

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Ocenění knihy (1)

2021 - Cena Jiřího Marka (2. místo)

Kniha Mizení v seznamech

v Právě čtených5x