Polednice přehled

Polednice https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301963/bmid_polednice-tsv-301963.jpg 4 515 515

Policista Tomáš Volf série

Mrtvá dívka nalezená na sídlišti na okraji vedry sužovaného města. Měl to být rutinní případ, při kterém se nováček Tomáš Volf zaběhne do kriminalistické práce. Spolu se stejně nezkušenou parťačkou Evou Černou však rychle zjišťuje, že tato výzva bude mnohem náročnější. Mezi bloky panelových domů obchází vrah, který své oběti napadá za bílého dne a ke kterému nevedou žádné stopy. Od novinářů si vyslouží přezdívku Polednice. Tomáš ví, že musí napnout všechny síly, aby v nové roli obstál. Musí se při tom vypořádat se svéhlavou kolegyní i nadřízenými a přežít pekelné červencové horko. Hlavně ale musí najít Polednici. Dřív, než na rozpálený chodník dopadne další mrtvé tělo.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Polednice. Přihlašte se a napište ho.

4xbabča
21.05.2024 5 z 5

Detektivní příběhy jihočeského autora Jiřího Březiny jsou jistotou, že to bude dobré čtení. Začínající vyšetřující dvojice Tomáš Volf a Eva Černá řeší jejich první případ, sérii vražd mladých dívek na městském sídlišti.

Martule44
17.04.2024 3 z 5

Knihy pana Březiny se čtou velice dobře, rychle ubíhají.
Kariéra Tomáše Volfa však v tomto díle strmě klesá, tak se musím začíst i do dalšího dílu, abych zjistila, jestli se z něho vyklube dobrý detektiv :-)

Miroslavacte
02.04.2024 5 z 5

Bavil mě příběh i dvojice vyšetřovatelů. Mám ráda detektivky z našeho prostředí, protože si všechno lépe představím.

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Kniha Polednice v seznamech