Němý křik přehled

Němý křik
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532613/bmid_nemy-krik-65d5df396187e.png 4 3037 3037

Případy Kim Stoneové #1 Pět postav stojí u mělkého hrobu. Jeden po druhém se vystřídali při jeho kopání. Jáma pro dospělého by zabrala víc času. Zmařili nevinný život, ale uzavřeli smlouvu a zpečetili ji krví Po letech se středoanglické Black Country ocitá v šoku – nejprve je nalezena brutálně zabitá ředitelka místní chlapecké školy, následuje objev lidských ostatků u bývalého dětského domova. A další hrůzné zločiny Inspektorka Kim Stoneová si záhy uvědomí, že hledá někoho, jehož vražedná pouť trvá už desetiletí. Že ho musí dopadnout, než znovu udeří. A že se musí vyrovnat s vlastními démony z minulosti, protože jinak už může být pozdě. Protože ani ta nejtemnější tajemství nezůstanou pohřbená navždy... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Silent Scream, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Němý křik. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (769)

krejcovka76
01.09.2024 5 z 5

Čím dál víc zjišťuju, že miluju introverty, což Kim splňuje na 100%. Zároveň má okolo sebe skvělou partu, která jí nenechá úplně se uzavřít do sebe. Líbí se mi, jak se dějové linky prolínají. Knížka má spád, krátké kapitoly, nic se zbytečně neprodlužuje. A příběh - sice už párkrát něco podobného jsem četla nebo viděla jako film, ale tady je to představeno ještě z trochu jiného úhlu. No a závěr to už je pomyslná třešnička na dortu. Děkuju autorce a těším se na další příběhy.

Joyce24
19.08.2024 5 z 5

Tak se zdá, že jsem narazila na další sérii, která mne zaujala. Je pravda, že některé popisy zločinů mohly být méně podrobné, ale přečteno v rekordním čase, byla jsem zvědavá, kdo za těmi všemi zločiny stojí. A musím přiznat, že můj tip absolutně nevyšel, naopak mě rozuzlení překvapilo.

Siege03
03.08.2024 5 z 5

Už jsem přečetla snad všechny knihy s Kim,ale teprve teď se vracím k první knížce,kde to začalo.Za mě opět super

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

Kniha Němý křik v seznamech