Opravdové zločiny 2 přehled

Opravdové zločiny 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499759/bmid_opravdove-zlociny-2-GG9-499759.jpg 4 154 154

Mrazivá nálož skutečných krimi případů. Pokračování bestselleru podle oceněného podcastu. Vydejte se do nejtemnějších koutů lidské duše s vydatnou dávkou slavných zločinů, které jsou skrz naskrz nasáklé krví! Lucie Bechynková, moderátorka a spoluzakladatelka napínavého podcastu Opravdové zločiny, vás neochudí ani o ty nejmorbidnější detaily. Známé případy doplňují rozhovory s elitním kriminalistou i s lidmi z odvrácené strany zákona, kteří strávili podstatnou část života za mřížemi. Připravte si nervy – dostanou vážně zabrat.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Opravdové zločiny 2. Přihlašte se a napište ho.

monushka
24.06.2024 4 z 5

Některě příběhy se mi líbily, některé méně. Zpracování knihy je spíše nenáročné. Určitě se poohlédnu i po dalších dílech. Jeden příběh mě oslovil tak, že jsem si pustila film V zajetí démonů, který je inspirovaný právě tím jedným příběhem.

Jessybelle
31.05.2024 4 z 5

Jednička se mi líbila asi víc, i když to jsem neposlouchala podcast. Teď mi při čtení většinou hned na začátku naskočí, o čem to je.
Je fajn si ty příběhy osvěžit.

Iva B.
28.05.2024 3 z 5

Přiznám se, že knihu jsem četla tak napůl.. podcast sice neposlouchal, ale mám ráda krimi, takže dost toho, co je tam psáno už jsem znala z dřívějška z jiných knih nebo dokumentů, které jsem viděla... Jak už tady bylo zmíněno, rozhovory na konci jsou příjemné zpestření.

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Kniha Opravdové zločiny 2 v seznamech