Ženy zločinu přehled

Ženy zločinu https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519343/bmid_zeny-zlocinu-64b02f9c716d6.jpg 3 102 102

Smrtelně nebezpečné ženy a jejich krvavé stopy v historii. Zločin má i ženskou tvář – a nikdo to neví lépe než Lucie Bechynková, zločinožroutka a spoluzakladatelka oceňovaného podcastu Opravdové zločiny. Čeho všeho jsou ženy schopny? Co je k mnohdy brutálním činům vede? A jak vypadá osobní i pracovní život policistky, soudní psycholožky nebo ředitelky věznice? Poznejte téma zločinu z opomíjeného úhlu pohledu! Zjistíte, že trestné činy spáchané ženami se co do temnoty a krutosti vyrovnají i nechvalně proslulým vrahům.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ženy zločinu. Přihlašte se a napište ho.

Maki21
17.05.2024 2 z 5

Tato kniha už je moje několikátá od Lucky Bechynkové ale za mě bohužel nejslabší. Sice pěkné příběhy a rozhovory ale upřímně rozhovory byly všechny dost podobné a na jedno brdo. Měla sem pocit že otázky se neustále opakují a nic nového mi nepřinesly.

zsykorova
10.05.2024 3 z 5

Já jsem měla moc velká očekávání a to mě dostalo. Příběhy i rozhovory byly zajímavé, ale právě ty rozhovory byly trošku hůř zpracované. Mohla to být opravdu dobrá kniha, ale ty rozhovory to trochu potopily.

zuzana5244
17.03.2024 3 z 5

Kniha přečtená. Rozhovory byly zajímavé, a měli potenciál, ale byly odfláknuté. Otázky se motali kolem pár témat. Myslím si, že tyto velmi úspěšné ženy mají co předat a mají plno informací, které jsou zajímavé. Jako podcast super, ale kniha by měla být lépe zpracovaná.

Do ráje, Království obávaných a další knižní novinky (35. týden)

27.08.2023

Kniha Ženy zločinu v seznamech