Ostravská mystéria přehled

Ostravská mystéria
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533075/bmid_ostravska-mysteria-65ddfcf1ea6d9.jpg 4 113 113

Mystéria série

Stará Ostrava ukrývá spoustu tajemství! Místní četníky nezaměstnávají jen podvodníčci a zloději. Temné uličky Moravské Ostravy, Vítkovic i přilehlých obcí se hemží podivnostmi. A z podivných poměrů vyrůstají i nevšední přátelství. Po Velké válce je Ostravsko divoký region. Uhelná pokladnice mladé republiky i průmyslové srdce, kde se buduje div ne ze dne na den. Legionář Vácha po návratu z ruského tažení prolévá hrdlem hektolitry alkoholu, aby zahnal staré běsy. A kdyby chlast nestačil, raději neodkládá ani nabitou pistoli. Spolu s dcerou četníka Sikory a farářem Bronským utvoří trojici paranormálních vyšetřovatelů, barvitou jako samo Ostravsko. Stačí jim dát první případ; hned kolem nich sviští kulky a zní temná prokletí... Úspěšný román Marka Skřipského Ostravská mystéria konečně vychází jako audiokniha v podání Davida Viktory. Nechte se pohltit temnou atmosférou prvorepublikové Ostravy a odhalte společně s hrdiny knihy její nadpřirozená tajemství...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ostravská mystéria. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (41)

Ív688
05.09.2024 5 z 5

Opět musím pochválit mysteriózní příběh, stejně jako předchozí kniha Ostravský páter..mne nadchla, prostě si užijte zvláštní jevy, někdy je vše neuvěřitelně uvěřitelné...pokud je v prodeji audio určitě si cd pořídím

tlllk
11.08.2024 5 z 5

Čital som to v obrátenom poradí, a musím priznať že som sa bavil viac ako pri dvojke. Ako relax na leto v podobe audio to môžem plne odporučiť.

Abigail361
01.07.2024 5 z 5

Pro Ostraváka, a zvlášť rodilého, je to skoro jako povinná četba. Mystériózní příběhy stříknuté detektivkou jsou perfektním odpočinkovým čtením. A jako audiokniha je to skvěle namluveno.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ostravská mystéria v seznamech

v Právě čtených4x