Ovšem (2019) | Databáze knih

Ovšem přehled

Ovšem
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532505/bmid_ovsem-65d4878d9facf.png 4 850 850

Audiokniha Kovy – Ovšem obsahuje osobní příběh českého youtubera Kovyho. Napsal a vypráví Karel Kovář (Kovy). Ze života za kamerou. Bez filtrů. Bez scénáře. O všem. Ve sbírce osobních příběhů a básní sdílí Karel Kovář cestu obyčejného kluka z malého města, jehož život se během pár let otočil doslova vzhůru nohama. Od téměř idylického dětství, přes komplikované dospívání a tragikomické vztahy, až po budování kariéry na YouTube a smíření se se svou identitou. O stránce života, která byla důsledně skryta. O rodině a snaze zůstat sám sebou. O slzách smutku, štěstí a hlavně smíchu, protože toho není nikdy dost... Jednoduše o všem!... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ovšem. Přihlašte se a napište ho.


Nové komentáře (202)

Kikulka97
05.02.2025 2 z 5

Upřímně nevím, jak knihu objektivně hodnotit. Kovyho youtubovou tvorbu mám ráda, respektuji a líbí se mi obsah, co tvoří. Dočtení knížky mi však přijde hořkosladké. Za mě by nejspíš přínosnější než kniha byl blog. Ano, kniha už svým titulem láka, že bude o všem. Ale na autobiografii tomu chybí přesah, na povídky je to takové neucelené, vyprávění až moc náhodné... a zároveň vnímám, že Kovy chtěl tímto formátem předat víc, než jen pobavení... k čemuž nedošlo. Celkově celý formát knížky byl na mě hodně rozpačitý, roztěkaný a ačkoliv jsem tomu dávala šanci znovu a znovu, odnáším si spíš rozporuplné pocity, které přemýšlí, jestli toto přece jen nebylo lepší nenechat uzrát a "neplýtvat" na knížku papír. I přes má nulová očekávání, tak trochu odcházím s pocitem lehkého zklamání.

Ucitelka_s_adhd
08.01.2025 audiokniha 3 z 5

Taková esence Kovyho. Příjemné, oddechové, vtipné. Vlastně nevím, co si z knihy odnáším, asi nic moc, ale bavilo mě to :D


ondras666
25.12.2024 4 z 5

Taková zpověď sebe sama, nebo jak píše Kovy "autobiografie". Kniha snadná na čtení, místy hlubší úvahy. Oceňuji fotky a básničky. Samotná kniha asi nebude knižním přínosem 21.století, ale za přečtení stojí.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Ocenění knihy (1)

2017 - Český bestseller (Biografie)


Kniha Ovšem v seznamech

v Právě čtených15x
v Přečtených1 155x
ve Čtenářské výzvě347x
v Doporučených79x
v Mé knihovně261x
v Chystám se číst148x
v dalších seznamech14x