Pán hor 2 přehled

Pán hor 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212189/mid_pan-hor-2-eyo-212189.jpg 5 274 274

Pán hor série

Rozsáhlá historicko-romantická sága Pán hor mapuje osudy šesti generací šlechtického rodu de Braie od roku 1785. Odehrává se převážně ve Francii, i když bouřlivé události osmnáctého, devatenáctého a začátku dvacátého století zavedou hrdiny nejen do mnoha zemí Evropy, ale i do Ameriky, Afriky...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pán hor 2. Přihlašte se a napište ho.

Mája777
06.06.2024 5 z 5

Čte se to samo. Děj ubíhá a ani mi nepřišlo, že je to téměř 500 stránek.
Opět se setkává se členy rodiny de Braie. S některými se navždy rozloučíme a jiní nás budou dál provázet. A kletba Pána hor se přenáší na další generaci.
Hned bych se pustila do dalšího dílu, ale ten ještě nevyšel (až v červenci) a v knihovně je půjčený. Musím čekat :)
(6. 6. 24 - 12 285 - 29)

likaf
02.05.2024 5 z 5

Další skvělý díl. Plno zápletek a zvratu. Jdu na další díl. Doporučuji.

Terkaodkafe
25.04.2024 3 z 5

Historické kulisy jsou zde opravdu jen kulisami. O tom, co se tehdy ve Francii dělo, se čtenář dozvídá opět jen okrajově, takže pokud by si chtěl rozšířit obzory, tak v Pánovi hor nepochodí. Lásek, intrik, soubojů a rodinné zášti si užije dostatek. Zřejmě je to dáno dobou, ve které se příběh odehrává, ale ženské postavy v Pánovi hor vystupují spíše v pasivnější roli, jako pečovatelky o rodinný krb, muži jsou nositeli děje. Uvidíme, jestli tomu tak bude i v dalších dílech. Celkově jich má série šest. Každopádně rodina se rozrůstá a s dalšími generacemi jsou vztahy propletenější, určitě nás čekají další bouřlivé události.

Celá recenze v recenzích.

Prokleté královny, Život na míru a další knižní novinky (13. týden)

24.03.2024

Kniha Pán hor 2 v seznamech