Pavúk přehled

Pavúk
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513976/bmid_pavuk-yAN-513976.jpg 4 1451 1451

Pred troma rokmi dostala Saga Bauerová nečakanú pohľadnicu. Neznámy odosielateľ sa v nej vyhrážal zbraňou s deviatimi bielymi nábojmi, pričom jeden z nich je určený pre inšpektora Joona Linnu. Zachrániť ho vraj môže jedine Saga. Čas však pokojne plynie ďalej a z pôvodnej hrozby sa stane len bezvýznamná provokácia, ktorej Joona Linna neprikladá veľký význam. Až doteraz. Na malom ostrove pred prístavom Kapellskärs bolo nájdené telo rozpustené v kyseline a na mieste činu ostala biela nábojnica. Odkaz chladnokrvného vraha je jasný. Ďalšia vražda bude nasledovať, ak sa vyšetrovateľom nepodarí rozlúštiť komplikované hádanky. Joona Linna a Saga Bauerová musia spojiť sily, aby zachránili budúce obete, kým bude príliš neskoro. Vyšetrovanie však neprináša očakávané výsledky a to len prehlbuje ich zúfalstvo. Čo ak sa tento vrah nedá zastaviť? A čo ak sa sami chytili do jeho siete?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Spindeln, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pavúk. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (321)

Morgenka
14.09.2024 4 z 5

Výborná detektivka.Smekám,jakou má spisovatel fantazii.Někdy mi to připadalo jako scifi až, že tak dokonale vrah dostal své oběti.Četlo se to skvěle.Všechny už jsem přečetla od Keplera,tato byla mezi těmi výbornými.Jen bych už Jurka dala k ledu.Přečtu si už asi jinou řadu od nich(Až najdu klíč)

minirock
12.09.2024 5 z 5

Jedním slovem skvělé. Drobné nelogičnosti neřeším a bylo jich dost. Co zmíním a co se mi fakt nelíbilo tak to bylo podezření na spolupráci Sagi s vrahem. Chápu že se děj musel nějak zdramatizovat a zauzlovat ale tahle teorie byla přece jasná hloupost. Ze začátku jsem se do toho trochu nutil ale pak se to rozjelo a už jsem hltal každou stránku. A ta Saga mi připomínala Sagu ze švédského seriálu Most. Taky policajtka a taky takovej svéráz.

mamamia144
08.09.2024 5 z 5

Tuto sérii miluju. Nezastírám. Je napínavá, akční, zamotaná, má originální zápletky a čtivá tak, že nejde odložit. Tento díl byl naprosto skvělý a už vyhlížím i ten další s J.L., co má vyjít na podzim.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2023)

01.09.2023

10 nejprodávanějších eknih (únor)

10.03.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Pavúk v seznamech

v Právě čtených39x