Dáma v modrém přehled

Dáma v modrém https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385433/bmid_dama-v-modrem-ien-385433.jpg 4 158 158

Tajné nevěsty série

< 3. díl

Hravé nevěsty série

3. díl

Kdo by chtěl za ženu hašteřivou starou pannu? Slečna Jane Lowndesová se hrdě považuje za intelektuálku, bojuje za práva žen a do manželského chomoutu rozhodně nespěchá. Svůj břitký humor nejraději používá ve slovních přestřelkách s Garrettem Uptonem, kterého považuje za nesnesitelného zhýralce. Když se ale ti dva sejdou na oslavě svatby jejich nejlepších přátel a na maškarním plese si omylem vymění polibek, něco velmi důležitého se změní.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Unlikely Lady , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dáma v modrém. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
23.05.2024 4 z 5

Hezké - v některých ohledech jen málo uvěřitelné, ale četlo se to dobře. Velké plus za mrchu Isabellu.

aydam
19.04.2024

Tohle hašteření mě nebavilo. Stá strana a odkládám na neurčito :-(

imelia
10.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Najlepší diel celej série. Jane aj Garrett sa mi páčili už pri predchádzajúcich dieloch a tu to bolo super. Vtipné, zaujímavé. Najmä to poznanie, keď Jane si uvedomila, že sa bozkáva s Garrettom. A keď si to druhý deň uvedomil on. Zbytočne do toho zasahovali Cass a Lucy, keď im nahovorili, ako ten druhý je do jej/neho zamilovaný. Mohlo to vyplynúť aj bez toho, však stačila tá noc v maskách. Inak nie je tomu čo vytknúť.

Knižní novinky (10. - 23. září)

10.09.2018

Kniha Dáma v modrém v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x