Nečekaně vévodkyní přehled

Nečekaně vévodkyní https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326124/bmid_necekane-vevodkyni-xkH-326124.jpg 4 196 196

Tajné nevěsty série

Hravé nevěsty série

1. díl

Lady Lucy Uptonová má ostrý jazyk, kuráž a ochranitelské sklony. Když její cudná přítelkyně Cassandra potřebuje odradit nežádoucího ctitele, kdo jiný by jí pomohl než ona? Skvělý plán, zahrnující úkryt ve křoví, se neukáže tak docela bez chyb, a Lucy musí ctiteli čelit sama. Chápe, proč Cassandra vévodu z Claringdonu nechce – vždyť je tak nafoukaný! I když zároveň opravdu velmi pohledný… Lucy je natolik odhodlána ubránit kamarádčino srdce, že v zápalu boje nakonec ztratí své vlastní.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Unexpected Duchess , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nečekaně vévodkyní. Přihlašte se a napište ho.

jarkaska
18.05.2024 5 z 5

Moje první kniha této autorky. Nebylo po špatné, hlavní hrdinka Lucy se mi líbila.
Už mám připravený druhý díl o Cassandře.

Bell@
16.05.2024 4 z 5

Knížka se mi líbila mnohem více než druhý díl o Cassandře. Hlavní hrdinka Lucy mi byla celkem sympatická a Derek také. Nejvíc se však těším na třetí díl s Jane a Garettem v hlavní roli.

moudivlacek
03.03.2024 4 z 5

Povedený příběh mladé lady Lucy s ostrým jazykem, ale věrným srdcem ke kamarádce, a mladého nového šlechtice vévody Dereka, který se odmítá nechat zastrašit Lucy při námluvách její kamarádky Cass. Naopak si jejich vzájemné špičkování užívá. Je věrný slibu umírajícímu příteli.
Jenže oba mají nečekaně problém, neví, že láska se nikoho na nic neptá a zaútočí.....
Vtipné, krásné a romantické. Užila jsem si to a těším se na další díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nečekaně vévodkyní v seznamech

v Právě čtených1x