Pohřbená pravda přehled

Pohřbená pravda
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537758/bmid_pohrbena-pravda-663623ef65c43.jpg 5 1462 1462

Nález starých kosterních ostatků na pomezí dvou policejních okrsků postaví inspektorku Kim Stoneovou nejen před nový případ, ale také před neobvyklou výzvu – spolupracovat s bývalým parťákem, s nímž se nerozešla právě v dobrém. Podrobný průzkum hrobu odhalí, že těl tu leží víc a že nezemřeli přirozenou smrtí. Kim stojí před nelehkým případem. A taky nelehkou situací - jak se obejde bez svého týmu, ale také jak se její tým obejde bez ní. Protože pravdu, až doteď pohřbenou a právě vykopanou, už nelze skrýt…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Témbr

Dead Souls, 2017

Interpreti: Jitka Ježková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohřbená pravda. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (366)

Arlienen
01.10.2024 5 z 5

(SPOILER) Pohřbená pravda je v pořadí šestou knihou od Angely Marsonsové. Já jsem se k ní bohužel dostala až teď, ale mám přečtené ostatní knihy. Já nerada knihy přeskakuju, když mají své pořadí v sérii, avšak u Kim jsem musela toto své pravidlo porušit. Protože jsem četla další knihy, měla jsem představu o tom, co se bude dít v šestém díle. Nicméně i tak jsem si četbu moc užila. Angela píše čtivě a já se pokaždé začtu tak, že se potom nedokážu od knihy odtrhnout.

Kim řeší svůj vztah s Tomem Travisem a zároveň případ, na kterém spolu spolupracují. Nebyla by to Kim, kdyby do případu nešla na 110 procent. Víme, že Kim je drsňačka, ale i tady se projeví její jemnější stránky.

Bylo zábavné sledovat Keva s Bryantem. Jsou tak rozdílní, že mi to vykouzlilo úsměv na tváři.

Stace. Ach, Stace. Díky ní jsem asi pochopila, co obnáší význam rasista. Člověk nechápe, jaké to je, když má někdo tmavší barvu kůže nebo jinou orientaci.

Penn. Moje oblíbená postava. Tady byl zatím jen jeden z mnoha nových postav, ale v dalších dílech jsem si ho moc oblíbila.

allart
29.09.2024 1 z 5

Za dobrý námet by som dal viac, ale postupy vyšetrovania britskej polície mi pripomínajú skôr nejakú agendu slniečkárskej mimovládky na prevýchovu spoločnosti. Angela Marsons má padáka...

Luigi1
28.09.2024 5 z 5

Kim dobře vyšetřuje mám ji rád

Knižní novinky (42. týden)

14.10.2019

Knižní novinky (50. týden)

10.12.2018

Člověk spáchá zločin, vy ho chytíte, zavřete ho. Práce hotová, jednoduché. Ale jak zavřete nenávist?

Kniha Pohřbená pravda v seznamech

v Právě čtených16x