Povídej – naslouchám přehled

Povídej – naslouchám
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44080/povidej-nasloucham-44080.jpg 4 32 32

Kniha obsahuje mnoho cenných informácií a je určená všetkým, ktorí si uvedomujú ž rozhovory, ktoré spolu každodenne vedieme, sú pre nás mimoriadne dôležité. OBSAH: Žebrácká povídka místo úvodu/ Kdy, kde a proč přicházíme do styku s druhými lidmi a hovoříme s nimi/ Vzájemná sdílení – naše setkání a rozhovory/ Tři způsoby, jak si navzájem něco sdělujeme/ Chvíle ticha v našich rozhovorech/ Tři způsoby naslouchání/ Co vše je nutno a co je především nutno vyposlechnout/ Kdo je a kdo není dobrým posluchačem/ Co znamená aktivně někomu naslouchat/ Zrcadlení emocí/ Povzbuzování/ Soucítění – empatie/ Co nám ztěžuje a co nám usnadňuje naše naslouchání/ Jak zlepšit úroveň našeho naslouchání/ Obsáhlejší ohled na naše rozhovory/ Vzory osobních rozhovorů/ Příběh s čajem místo závěru/ Dodatek č. 1: Jak naslouchat vlastním dětem/ Dodatek č. 2: Jak hovořit s manželem/ První vydání... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Povídej – naslouchám. Přihlašte se a napište ho.

Dandulka
12.08.2020 5 z 5

Zajímavé čtení, doufám, že i ta diplomka bude stát za to!

Whitecat
14.04.2019 5 z 5

Zcela souhlasím s komentářem Shindo. Ještě doplním, že není mnoho odborných knih, které mají co říct i po 25 letech od prvního vydání
(1993).

Shindo
14.02.2018 4 z 5

Knihy pána profesora mali tú vlastnosť, že aj napriek vážnosti témy dokázali ostať neuveriteľne ľudské. Táto nebola výnimkou. Písaná odborne, no zrozumiteľne pre verejnosť, rozoberá tak "banálnu", no zároveň náročnú tému, akou je komunikácia. Pomohla. Len škoda, že som sa už s autorom nemohol stretnúť osobne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Povídej – naslouchám v seznamech