Překročit hranici přehled

Překročit hranici
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542166/bmid_prekrocit-hranici.jpg 4 59 59

Myslela jsem si, že bude peklo trávit léto s Archiem Remingtonem – atraktivním rodinným známým. Ale začali jsme si rozumět. Všechno bylo v pohodě, dokud jsem se neopila a nevyklopila mu svou fantazii zahrnující jeho. A pak už jsme nevěděli, jak nepřekročit hranice. Když léto skončilo, vrátila jsem se na vysokou. Znáte rčení: Když si jsou dva lidé souzeni, najdou si k sobě cestu? Řekněme, že se vrátil do mého života způsobem, který bych nikdy nečekala. A tentokrát bylo mé srdce opravdu podrobeno zkoušce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Toe The Line

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Překročit hranici. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (13)

Nermal
15.09.2024 4 z 5

Krásný příběh o lásce, jaké autorka rozhodně umí psát. Trpělivě snáším citovou zabedněnost hlavních hrdinů v romantických příbězích, ale tady už mi začínalo vadit, jak nás autorka vyždímává. Obrazně řečeno dvacet stránek do konce knihy a postavy od sebe odjíždějí na opačné konce USA, místo abychom se už dávno všichni společně radovali z happy endu. Tyhle zádrhele a nesoulady na poslední chvíli mě začínají čím dál víc vyčerpávat. Grr. A nemyslím tím zrovna jen právě tuto knížku.
Ale knížku samozřejmě doporučuji k přečtení jako svědectví o peripetiích lásky.

pollyn
07.09.2024 3 z 5

To byla emocionální jízda!
Mám pocit, že Wardka si vždycky sedne doma ke stolu a před psaním knihy si hodí na papír takovej brainstorming: "Takže ona bude z dvojčat a to druhé zemře v dětství. Bude dyslektik a v pubertě jí přepadnou. Bude lékařka. Né bude soudní patolog! A on bude sirotek, kterého zneužívali v dětství a jako dospělý se živil jako gigolo. Pak ale zjistí, že má tajnou rodinu. Bohatou rodinu. Zdědí obrovské jmění. A pak bude mít autonehodu a ztratí paměť..." :D
Protože občas mi přijde, že ti lidé jsou jak z jiného vesmíru :)
Jo a nikdy nepřestanu žasnout jak se Američani dokáží zničeho nic přestěhovat přes celý kontinent. Neuvěřitelný :))

lusitta05
26.08.2024 3 z 5

Pre mňa až príliš komplikované. Tento príbeh vo mne zanechal dojem, že si za tých 12 premrhaných rokov môžu sami. Strašne ma rozčuľovalo, že boli ticho a nič nikdy ani jeden nepovedal a držali tú lásku v sebe. Život je tak krátky, nič sa nemôže nechávať len tak medzi riadkami.

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

10.09.2024

Šarlatový závoj, Hrob na kopci a další knižní novinky (32. týden)

04.08.2024

Kniha Překročit hranici v seznamech