Príručka pre navekáčov a nikdáčov přehled

Príručka pre navekáčov a nikdáčov
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502740/bmid_prirucka-pre-navekacov-a-nikdacov-r15-502740.jpg 5 47 47

Vitajte v Škole dobra a zla! Najväčší hrdinovia a zloduchovia študovali v našich triedach predtým, ako sa vydali do Nekonečných lesov, aby našli svoje príbehy... a teraz sa medzi nich zaradíte aj vy. Táto príručka bude vaším sprievodcom a pomôže vám zorientovať sa počas štúdia. Vnútri nájdete všetko, čo budete potrebovať: čo si priniesť, čo si obliekať, a to najdôležitejšie: ako sa vyhnúť mučiarni. Tu sa dozviete o svojich vyučovacích predmetoch, spoznáte profesorov a získate prehľad o tradíciách prvákov, ako sú Skúška rozprávkou, Cirkus talentov či Snežný bál… Navekáči a nikdáči! Zabudnite na tieto oficiálne zbytočnosti. Ja vám poviem všetko, čo naozaj potrebujete vedieť, aby ste prežili, a prezradím vám to, čo vám učitelia nepovedia. Navyše mám tajné informácie o Sophie, Agathe a Tedrosovi... Stretneme sa vnútri! Hester... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The School For Good and Evil: The Ever Never Handbook , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Príručka pre navekáčov a nikdáčov. Přihlašte se a napište ho.

sArKa236
21.05.2023 4 z 5

Fanoušky určitě potěší!

kate9326
05.01.2023 5 z 5

Super :-))
určitě nutnost pro všechny čtenáře Skoly dobra a zla..
tradičně nádherně ilustrovaná, kdo by to nečekal, nevím-
dá se číst i před přečtením série, jako úvod, nebo před prequelem

barca0583
25.08.2022 5 z 5

Tato příručka byla opravdu něco, co jsem nečekala. Bylo tam naprosto všechno, co jsem od Příručky pro Navěky a Nikdyvíce čekala, dokonce i mnohem více. Opravdu mě pobavily části od Hestery a i Castorovy části. Doporučuji přečíst knihu všem, kdo se dostal alespoň ke čtvrtému dílu Školy Dobra a Zla.

Vychází Vypravěč, Magie havranů a další knižní novinky (41. týden)

09.10.2022

Knižní novinky (6. týden)

06.02.2022

Kniha Príručka pre navekáčov a nikdáčov v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x