RAW pro začátečníky přehled

RAW pro začátečníky
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272867/bmid_raw-pro-zacatecniky-8qf-272867.jpg 4 5 5

60 receptů vhodných pro každodenní použití. Chutné, čerstvé a ovocné! Kdo se stravuje převážně syrovou stravou, vychutná nejen nejbáječnější rozmanitost ovoce, zeleniny, ořechů a klíčků. Dělá tím taky pro tělo a duši něco opravdu dobrého. V této knížce najdete Důležité základní informace k stravování syrovou stravou: zdravotní efekty, podstatné živiny, optimální sestavení jídelníčku, vyzkoušené kuchyňské pomocníky. Přesné plány pro detoxikaci a program životního stylu k snadnému začátku: Jeden týden se mírně detoxikovat a podle přání program prodloužit o další dva týdny se syrovou stravou. Spoustu receptů pro všední den stejně jako pro svátky: Pestrý výběr sladkých a chutných nápadů pro celý den. Dík dvoutřetinovému pravidlu se smí taky občas sníst něco uvařeného.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize RAW pro začátečníky. Přihlašte se a napište ho.

Radka1911
23.03.2020 2 z 5

První seznámení s raw stravou a touto úpravou pokrmů. Kuchařku jsem vyhrála v tombole a rozhodně nejsem cílová skupina, ale pro toho, kdo se hodlá takto stravovat, bude v jeho začátcích jistě přínosem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha RAW pro začátečníky v seznamech

v dalších seznamech1x