Říše neřesti přehled

Říše neřesti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485977/bmid_rise-neresti-JXv-485977.jpg 4 440 440

Savage Trilogy série

< 3. díl

Nemyslitelné. Neuvěřitelné. Nepředstavitelné. Nepoznávám, co se stalo s mým životem. Už nedokážu říct, kde končí lži a začíná pravda. Vpadl do mého světa a vyhnal mě z mého bezpečného koutku. Všechny moje sny se plní až na jednu věc, po které toužím nejvíc – být šťastná. Ale budu o to bojovat. Teď. Vždycky. Říše neřesti je závěrečným dílem trilogie.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Rogue Royalty

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Říše neřesti. Přihlašte se a napište ho.

HankaJosefiova
23.05.2024 4 z 5

Přelom z druhého do třetího dílu je úchvatný. Nemůžu jinak než říct, že překvapovat prostě Meghan umí. Jinak už je to díl spíš o rozuzlení.

Knihotyna
17.05.2024 5 z 5

Závěrečný díl série Savage Trilogy nemohl být lepší :).
Znejistíme, kdo je vlastně dobrý a kdo špatný. Komu jde o peníze, komu o moc a komu o jeho blízké.

---CO SE MI LÍBILO---
- Kane je prostě zlatíčko :D, toho si snad nejde nezamilovat!
- vzájemný vztah hlavních hrdinů - epilog - opravdu dojemné čtení
- Magnolie - upřímně, já jsem vůbec nevěděla na čí straně ta žena vlastně je!
- Ještěrka - tak tohle byl velký oříšek a neměla jsem tušení, že povede právě k tomuto člověku (jako to nenapadlo ani nikoho v jeho blízkosti :D)
- čtivost celé série - svižné tempo, střídání pohledů hlavních hrdinů, krátké kapitoly

Dasa1313
14.05.2024 4 z 5

Třetí díl je taková směsice prvního a druhého dílu, jsou zde jak erotické scény, tak i napínavé scény z prostředí mafie, ale na druhou stranu to byl romantický příběh „sladký jako cecek“.
Třetí díl je krásné zakončení příběhu, kde se asi opravdu uzavřou všechny dějové linky a jako bonus jsem neuhádla „ještěrku“, což je plus. Příjemná oddechovka.

10 nejprodávanějších eknih (červen)

20.07.2022

Šachy pod sopkou, Ztraceny v Paříži a další knižní novinky (25. týden)

19.06.2022

Kniha Říše neřesti v seznamech