Skládačka přehled

Skládačka
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450760/mid_skladacka-jiP-450760.jpg 4 159 159

87. revír série

Na počátku jsou dvě mrtvá těla. To, co zprvu vypadalo jako prosté vzájemné zabití, změní malý ústřižek fotografie, který je nalezen v ruce oběti. Proč je snímek tak důležitý, že kvůli němu stojí za to vraždit? Začíná závod s časem. Mrtvých přibývá a detektivové z 87. revíru jen stěží drží krok s vrahem. Podaří se Carellovi s Brownem dopadnout toho, kdo si s nimi zahrává?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Baronet

Jigsaw , 1970

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skládačka. Přihlašte se a napište ho.

Johny_H.
včera 5 z 5

Nádherný příběh, který mohl být stejně zničen jako díl předchozí kdyby vněm bylo o 50 stran více a obsahoval by jen vatu o vztazích detektivů s přítelkyněmi. Což se tady naštěstí neděje a vše hezky odsýpá jak má a jen okrajově naťukneme vztahy a to je za mě nejlepší cesta kterou autor mohl zvolit.

pepa4081
28.04.2024 5 z 5

Klasika. To, co vymyslel Carella, a provedl Brown na konci knihy je skvělá scéna.
Nanejvýš uspokojivé.

Helena378
03.10.2023 5 z 5

Skvělá kniha, jediný (můj) problém byl, že jsem při čtení neustále paralelně v duchu sledovala Columba (Columbo v přestrojení), s nímž byl tento příběh zfilmován. :)

Knižní novinky (34. týden)

16.08.2020

Kniha Skládačka v seznamech