Smrt v zákulisí aneb Lak na rakve přehled

Smrt v zákulisí aneb Lak na rakve
https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76190/smrt-v-zakulisi-aneb-lak-na-rakve-76190.jpg 3 13 13

Autorova kniha je víc než pouhá detektivka. Vystupují v ní totiž postavy, které sice nejsou skutečné, ale které v mnohém připomínají různé současné celebrity. Ty autorovi posloužily podobně jako slouží živé modely malířům nebo sochařům. Čtenář se tak může bavit hned trojím způsobem: četbou brilantní detektivky z divadelního prostředí, luštěním záhady, kterou řeší hlavní hrdina detektiv inspektor Houdek se svými spolupracovníky, a konečně i hádáním, které skutečné osobnosti naší součastnosti našly svůj obraz v této knize.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt v zákulisí aneb Lak na rakve. Přihlašte se a napište ho.

pucii
05.12.2023 odpad!

Nemohu napsat, že by mne kniha zklamala, neboť jsem od ní nic nečekala. Babička ji měla v knihovně a po její smrti jsem si knihovnu procházela a chtěla si přečíst pár knih tohoto autora. Také asi nemohu říci, že je nečitelná, pouze mne prostě nezaujala, tedy jsem četla a zpětně nemohu říci o čem. Zanechala ve mne stejný pocit, jako když jsem se učila na maturitu a byla jsem v takovém stresu, že se mi text neukládat do paměti. Ale tentokrát bez stresu. Možná je to stylem, každému sedne něco jiného.

moničina
13.05.2022 4 z 5

Veľmi vtipná detektívka, veľmi dobre zobrazenie postáv a ich vzťahov medzi sebou. Zápletka je však dosť obyčajná.

jprst
03.07.2020 1 z 5

Začnu slovy knihovnice v naší místní knihovně: "Mrkněte se na to, než to vyřadím, zbytečně to zabírá místo." A měla pravdu, četba byla vyloženou ztrátou času, nudné, otravné a zbytečné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrt v zákulisí aneb Lak na rakve v seznamech

v dalších seznamech1x