Noc jako ta dnešní přehled

Noc jako ta dnešní
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216388/mid_noc-jako-ta-dnesni-216388.jpg 4 175 175

Smythe-Smith Quartet série

Anne Wynterová možná není guvernantkou, za kterou se vydává. Přesto však vše, co tato práce obnáší, zvládá více než dobře. Ať už se jedná o schovávání se ve skříni plné dechových nástrojů, hraní zlé královny ve hře, o které nikdo ze zúčastněných netuší, zda to má být spíše komedie, či spíše tragédie.

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

A Night Like This, 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noc jako ta dnešní. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (29)

Gilnien
01.07.2024 4 z 5

Další hezká vymývačka na letní odpočinek. U tohodle typu literatury jsem přístupná jakékoli za vlasy přitažené zápletce. Trochu mi přišlo, že se děj dlouho neposouval a nakonec se vše odehrálo v rychlém sledu.

Senza Jenka
13.04.2024 3 z 5

Přišlo mi to trochu uspěchané a zmatené. George byl až moc šílený a Hugh až moc... nenacházím vhodný výraz.
Ale Daniel je roztomilý, a umět ženu rozesmát, považuji za velký klad. Je to taková milá, relaxační jednohubka.
Jsem zvědavá, jak si autorka poradila s Hughovým příběhem.

vcielka
12.06.2023 4 z 5

Čakala som trochu dlhšiu pasáž z vyhnanstva. Nedialo sa. Vlastne, bolo tam viac nedostatkov. A sestry Pleinsworthové mám rada, ale väčší priestor dostanú až v ďalšom diely. Tam som si ich až naozaj obľúbila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Noc jako ta dnešní v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x