Spletité lži přehled

Spletité lži
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520267/bmid_spletite-lzi-64c9f6d336b80.jpg 5 612 612

Další jedinečný, napínavý příběh od královny současné krimi. Inspektorka Kim Stoneová už viděla ledacos, ale pohled na oběť, která se našla v místní průmyslové zóně, vyrazí dech i jí. Když poté Kim oznámí zdrcující zprávu manželce zavražděného, Dianě Phippsové, nemůže se ubránit pocitu, že na ženině reakci něco nebylo v pořádku. A pak Diane a její rodina zmizí, v přírodní rezervaci je objevena další mrtvola a Kim se svým týmem narazí na stopu, která spojuje oba případy. Má to však háček – tajemství téhle stopy je přísně střeženo. Dokonce i některými z Kiminých kolegů…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Kalibr

Twisted Lies , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spletité lži. Přihlašte se a napište ho.

pavlaK98Q
03.06.2024 5 z 5

Krimi s Kim jsou prostě fajn, čtivé, překvapivé a z pár posledních dílů mám radost z vývoje hlavní hrdinky. Myslím, že autorka musí být zčásti geniální, protože si série drží stále vysokou laťku a to jsme u 14.dílu. Rozhodně to stojí za přečtení.

kyssling
26.05.2024 5 z 5

Skvělé pokračování, originální napínavý příběh, možná zbytečně místy až příliš brutální připomínající Chrise Cartera. Bravo !

sofiera
23.05.2024 5 z 5

Výborný díl famózní detektivní série.
Libilo se mi tam úplně všechno!
Doporučuji a chci další díly.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejčtenějších knih (říjen)

15.10.2023

10 nejprodávanějších eknih (září)

10.10.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kde je život, tam je i naděje.

Kniha Spletité lži v seznamech

v Právě čtených11x