Sukničkářky přehled

Sukničkářky https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520316/bmid_suknickarky-64ca8d1a9a4c0.jpg 4 46 46

Luxusní prádlo jako terapie a zkušební kabinka jako zpovědnice. Štěpánka odešla z nudné kancelářské práce a otevřela si obchod s prádlem. Její zákaznice u ní teď spolu s oblečením odkládají svá tajemství a s novým prádlem si oblékají naději. A protože sem zajdou jen párkrát za život, sdílejí i příběhy, s nimiž se nesvěřily ani svým nejlepším kamarádkám. Nevěry i marné lásky. Mateřská zklamání i bezdětné bolesti. Za plentou vidí svůj život z nadhledu. Poslouchejte, třeba uslyšíte i svůj příběh.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sukničkářky. Přihlašte se a napište ho.

ela1972
01.05.2024 5 z 5

Zajímavé příběhy ze životů několika žen. I toto nám někdy život přinese. Zajímavá a velice čtivá kniha.

katka.oo
18.03.2024 5 z 5

Povídky-příběhy ze života několika žen, mě se líbily všechny příběhy a některé by určitě stály za to, aby byly delší nebo možná by i vydaly na samostatnou knihu. Podle anotace jsem také čekala jinou formu knihy, ale nevadí, zklamaná nejsem, pro mě čtivé, já jsem spokojená.

cornetka
13.03.2024 3 z 5

Podle anotace jsem čekala nějaké zákulisní drby z módního salonu, ale dostala jsem něco jiného - šest různých životních příběhů, které spolu nijak nesouvisely nebo jsem to možná nepochopila. Některé nebyly špatné a možná by vydaly každý zvlášť na samostatnou knihu.

Pláňata, Nespoutaná Aljaška a další knižní novinky (40. týden)

01.10.2023

Kniha Sukničkářky v seznamech