Šumavské povídání aneb Co v kronikách nenajdete přehled
Jaroslav Pulkrábek

Pověsti a báje z našeho okolí, které píše Jaroslav Pulkrábek, vycházejí dlouhodobě v sobotní příloze Prachatického Deníku. Padesát tajuplných, dobrodružných, ale i humorných příběhů, spolu s nádhernými ilustracemi Marie Petrmanové, nyní najdete v e-knize Šumavské povídání aneb Co v kronikách nenajdete. Výběr převyprávěných pověstí a autorských příběhů ze Šumavy autenticky zobrazující prostředí, život i mentalitu lidí v časech jenž smetlo nemilosrdné koště dějin.... celý text
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šumavské povídání aneb Co v kronikách nenajdete. Přihlašte se a napište ho.
Nové komentáře (7)


Jako rychlý přehled to poslouží, ale mně by se víc líbilo, kdyby to bylo košatější čtení. Autor ale asi nechtěl přidávat své fabulace a to se také cení.


Pověsti tu byly krátké, ale dobře se četly. Některé z nich by se možná hodily dokonce i Erbenovi do Kytice. Jsou tu ale i takové, které jsou nic moc. Celkově to je rychlé a zábavné čtení.
Související novinky (0)
Zatím zde není žádná související novinka.
Citáty z knihy (0)
Zatím zde není žádný citát z knihy.
Kniha Šumavské povídání aneb Co v kronikách nenajdete v seznamech
v Přečtených | 9x |
v Doporučených | 1x |
v Mé knihovně | 8x |
v Chystám se číst | 8x |
v Chci si koupit | 3x |
Část díla
![]() |
DŘEVĚNÝ PAŘÁT / Cudrovice 2012 |
Autorovy další knížky
2012 | ![]() |
2009 | ![]() |
2018 | ![]() |
2017 | ![]() |
2020 | ![]() |
Knížka ulovená v knihoboudě a čtení bylo milé překvapení.