Hrej férově přehled

Hrej férově
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226904/bmid_hrej-ferove-226904.jpg 4 448 448

The Game série

Abbi Jenkinsová už ani nedoufala, že by někdy opustila zdi ústavu pro duševně choré, kde musela strávit celý poslední rok. Že se jí to povedlo, však neznamená, že by zapomněla, co všechno jí Pearce provedl. Moc dobře ví, že jedinou šancí, jak se vyrovnat s depresemi, které jí každý den ničí mysl, je balet, který je pro ni víc než jen pouhým koníčkem. Balet na prestižní umělecké škole Juilliard v New Yorku je tím jediným, co jí dává touhu žít. Něco, k čemu se může upnout. Blake Smith opustil Londýn z jednoho jediného důvodu, a to i přesto, že nikdy nechtěl utíkat před bolestnou minulostí. Po příjezdu do New Yorku je plně odhodlaný, že splní slib, který dal sestře a dostane se na Juilliard. Nikdy však nepředpokládal, že potká Abbi – dívku, jejíž oči jsou plné smutku a utrpení. Utrpení, jaké on sám dobře zná. Každá hodina, kterou spolu stráví, je sbližuje víc a víc... Čím více se dozvídají o své minulosti, tím více se musí ptát sami sebe, zda existuje ještě něco, co by je mohlo zachránit…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrej férově. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (60)

Ála1968
23.05.2024 3 z 5

Byl to hodně emotivní příběh,ale na druhou stranu,že by se Abby dostala tak rychle z apatického stavu,tak že může fungovat,takhle to vážně nechodí.No a taky mi chyběli všichni z Kalifornie

monika0181
10.11.2023 5 z 5

Hodně emotivní kniha. Jediné co mi úplně nesedlo, že se Abbi za cca 3 měsíce najednou dostala do stavu, kdy mohla opustit léčebnu, kde byla apatická a sotva se dá říct, že přežívala. Jinak příběh moc krásný, plný lásky, pochopení. Je i důležité, že nás zavedl co myšlenek člověka s depresí, s úmyslem se sebepoškozovat. Na jednu stranu bych řekla jednohubka, která krásně plyne, na druhou stranu to silné téma... za mě moc povedená kniha pro YA.

Peta1607
13.10.2023 4 z 5

Tahle kniha je prostě oddechovka, jako všechny knihy z této série. Líbila se mi o něco více, než Hrej tajně, ale ne zas tak moc jako Hrej hráčem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Pokud si nepamatujeme, tak nemůžeme zapomenout.

Kniha Hrej férově v seznamech

v Právě čtených5x