Vodník přehled

Vodník
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508666/bmid_vodnik-BBI-508666.jpg 4 623 623

Emina kamarádka zmizí bez jediného slova. O dva dny později se v nedaleké vesničce objeví tělo. Probralo se v údolí protkaném říčkou Litavkou, jejími slepými rameny a starodávnými mlýny k životu něco děsivého? Nebo zaúřadovala obyčejná lidská zloba? Celý případ smrdí bahnem a pořádným průšvihem i kvůli Emě, která se vyšetřovatelům neustále motá pod nohy. Dojde k odhalení pachatele dřív, než vodník zaklapne pokličku na hrníčku s novou dušičkou?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vodník. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (184)

Toňula
předevčírem 4 z 5

Zdařilá česká detektivka, čtivá, se všemi atributy žánru, navíc sympatické postavy vyšetřovatelů.. Není co dodat, spokojenost!

BohyněKuchyně
12.09.2024 5 z 5

Tereza Bartošová a její detektivové Tomáš a Honza mě baví. Jsou takoví obyčejní a uvěřitelní. Do jejich tradičního vyšetřování se jim motá Ema, bývalá přítelkyně Honzy. Ta pátrá na vlastní pěst po své zmizelé kamarádce Nadi. Detektivové mají plné ruce práce s vyšetřováním vraždy Pavly a Eminým obavám o Naďu nevěnují moc pozornosti. Zajímavý příběh, zločin, skvělé postavy. Budete napnutí až do konce.

dagmar0959
06.09.2024 4 z 5

Docela hezká česká detektivka. Určitě si přečtu i další od autorky

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejčtenějších knih (březen)

15.03.2023

Kniha dvou cest, Dotek jako led a další knižní novinky (6. týden)

05.02.2023

Kniha Vodník v seznamech