Mág – Mistr přehled

Mág – Mistr
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308070/mid_mag-mistr-PdU-308070.jpg 5 540 540

Trhlinové války série

Mise k vládci Ostrovního království s cílem získat posily proti očekávané tsuranské ofenzívě nemá mnoho šancí uspět - krále Rodrica stravuje postupující šílenství a u dvora kuje pikle mocný Guy du Bas-Tyra. Závěrečná kniha počátku Ságy Trhlinové války - jedné z nejlepších sérií současné fantasy.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Wales

Magician: Master , 1982

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mág – Mistr. Přihlašte se a napište ho.

hoku
20.01.2024 5 z 5

Ve srovnání s prvním počinem ve všech směrech posun k lepšímu, napínavějšímu, procítěnějšímu, akčnějšímu s poduškami na každý stránce

Tomas20042004
05.03.2023 5 z 5

Druhá časť knihy určite lepšia ako prvá. Dej sa uzavrel čiže som zvedavý čo bude v dalších kniháh zo série. Oproti prvej časti bolo aj trocha viac akcie ako aj politiky a intríg.Svety Midkemie a Kelewanu sú dokonale premyslené a dotiahnuté do najmenších detailov. Skvelá klasická fantasy meča a mágie. 5 hviezd

R47
20.01.2023 3 z 5

Výrazně lepší než první díl, který byl čistou kopií Tolkiena s poutníky, hodným čarodějem, drakem s pokladem, jeskyní apod. Tady už se Feist pustil do vlastního příběhu a skutečné trhlinové války. Jen mě udivuje, že jde o druhý díl čtyřdílné série, protože kniha působí dost uzavřeně. Vlastně netuším, jak to může pokračovat. Leda by se trhlina otevřela znovu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mág – Mistr v seznamech

v Právě čtených3x