Tsunami přehled

Tsunami https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500618/bmid_tsunami-faB-500618.jpg 4 599 599

Vzpomínky jsou jako vlny, stále se k nám vrací. Den Eminých narozenin se kvapem blíží. Kromě členů její rodiny se však na oslavu chystá i jeden nezvaný host – minulost, kterou všichni považovali za dávno mrtvou. V návalu nečekaných emocí tak začnou ožívat události z jedné dovolené v Thajsku, která otřásla osudy všech zúčastněných. Polozapomenuté vzpomínky se vracejí se silou tsunami a hrozí, že rodinu plnou tajemství rozmetají na kousky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tsunami. Přihlašte se a napište ho.

cérka
02.05.2024 5 z 5

Audiokniha

Interpret: Richard Krajčo. Profesionální výkon, je slyšet herecká průprava i školený hlas. Co mi hodně vadilo byl hudební doprovod. Nemám nic proti violoncellu, ale všeho moc opravdu škodí. Takže tady hvězdičku ubírám, 4*

K samotné knize. Za mne tedy velké a milé překvapení! Neměla jsem žádná velká očekávání a přiznám se, že nebýt kamarádky Jany z KMK, knize, potažmo autorce, bych se vyhnula. Paní Karin mě opravdu překvapila velmi dobře propracovaným příběhem, psychologií postav a v neposlední řadě neotřelým tématem. Skvělé!

katpas76
16.04.2024 4 z 5

Audiokniha - perfektně namluvená Richardem Krajčem
Tato kniha byla pro mě naprostým překvapením. Příjemným! Od autorky je to první dílo, se kterým jsem se setkala a nejspíš ne poslední. Očekávání jsem neměla žádné, spíš jsem byla zvědavá, jak píše známá žena známého muže. Audiokniha se mnou žila několik dní, stejně jako postavy, jejichž osudy se prolínaly zajímavě, uvěřitelně a "živelně".
Jediné, co mi vadilo, bylo psaní v přítomném čase na začátku a na konci knihy. Minulý čas, který autorka použila pro celou thajskou pasáž, se mi líbil výrazně více. Děkuji za hezký čas při poslechu.

Mindy
16.04.2024 4 z 5

Příjemné překvapení. Všechny postavy mi na střídačku vždycky na chvilku přišly fajn, aby mě hned něčím naštvaly a zachovaly se nepochopitelně.
Dobře se to četlo, děj (i když byl dost předvídatelný) pěkně odsýpal, líbilo se mi to.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Nejprodávanější knihy posledního týdne 2022 (beletrie)

04.01.2023

Nejprodávanější knihy minulého týdne (50.)

21.12.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Ocenění knihy (1)

2022 - Český bestseller (Cena čtenářů)

Kniha Tsunami v seznamech

v Právě čtených9x