Za sny přehled

Za sny https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389660/bmid_za-sny-qQH-389660.jpg 4 447 447

Max je úspěšný mladý muž žijící v Holandsku, který má zdánlivě všechno. Svůj život tráví prací obklopen luxusem. Postrádá však cokoliv hlubšího, co by mu přineslo pocit naplnění, a tak ho prázdno vlastní existence dožene na samé dno. Jednoho večera potká Marlu, krajanku z Čech. Ženu překypující sice energií a radostí ze života, ale ukrývající osudové tajemství. Toto náhodné setkání jim zcela změní životy. Na motorce se vydávají na společnou cestu bez cíle, aby nalezli ten nejcennější poklad. Příběh emotivně vypráví o lásce a znovuzrození. O tom, že v kterýkoliv moment v životě se můžeme rozhodnout, jakým způsobem a s kým ho prožijeme. O naději, že jsme schopní dojít ke štěstí, jakkoli složité se to může zdát. O cestě za sny.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Za sny. Přihlašte se a napište ho.

kuky921
23.02.2024 4 z 5

Lehoučké čtení s jasným zakončením. Pěkné ilustrace.

BohyněKuchyně
21.02.2024 4 z 5

(SPOILER) Max potká Marlu v nejhorším období svého života. Je totálně vyhořelý a stojí na střeše mrakodrapu v Rotterdamu, kde pracuje. Chystá se skočit. Jenže neskočí a večer potká lásku svého života. Trochu kýč, ale krásný a svižný příběh, který jsem přečetla za dva večery. No, stačil by i jeden večer, ale už jsem byla unavená.
Max obrátí svůj život naruby, vezme si volno z práce a s Marlou vyrazí na cestu na motorce. Bez cíle. Prožijí úžasné dny, ale je jasné, že jejich vztah nebude jednoduchý. Marla odjíždí a Max se vrací do svého naleštěného bytu a do práce, kde tráví veškerý svůj čas. Jak příběh dopadne už nebudu psát, ať máte nějaké překvapení.

Janík61
21.02.2024 4 z 5

Moje první kniha od autorky a musím jen pochválit. Přečteno za dvě odpoledne, je to čtivé, ale taky smutné. Prostě mě to vtáhlo do děje. Určitě si přečtu i další autorčiny knihy.

Listopadové knižní novinky (12. - 18.11.)

12.11.2018

Kniha Za sny v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech3x

pro ženy milostné romány sny romantika

2020  82%Hvězdy na cestě
2018  74%Za sny