Tvář strachu přehled

Tvář strachu
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457844/tvar-strachu-XCm-457844.png 4 134 134

Graham Harris je jasnovidec. V průběhu interview v televizním studiu se před jeho očima odehraje hrůzostrašná vražedná scéna. Harris ví, kdo je pachatelem brutálních vražd devíti žen. Vrah se zase dovídá, že existuje svědek, který ho může odhalit. Podaří se mu izolovat Harrise a jeho přítelkyni v mrakodrapu a pokouší se je umlčet. Začíná noc plná hrůzy a děsu, kdy se jasnovidec snaží zachránit život svůj a své přítelkyně a zneškodnit sadistického vraha. Tvář strachu je horor, při kterém vskutku mrazí v zádech.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

The Face of Fear , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tvář strachu. Přihlašte se a napište ho.

Sammy.Boy
21.04.2023 5 z 5

Adrenalinová jízda! Opět mě to uchvátilo od první do poslední stránky. Detailně naservírované podrobnosti o horolezectví mě nadchly velice. Vypadá to, že jsem našel svého dalšího oblíbeného autora. Znovu jsem díky tomuto příběhu došel k závěru, že ničemové se sami o sobě jen tak nerodí, ničemy formuje společnost. A nám pak mnohdy nezbývá nic jiného, než nastavit TVÁŘ STRACHU, který nás děsí ze všeho nejvíc.

Belanna
25.08.2021 4 z 5

Začátek knížky byl trošku chaotický a navíc mi nesedla postava detektiva Preduskiho, ale potom se příběh rozjel. Byl plný napětí a ubíhal velmi rychle.
Pan Koontz svým psaním dokáže zmobilizovat představivost na maximum.
Sympatická mi byla Connie a její dar člověka správným způsobem vyhecovat.

bekule
07.06.2021 4 z 5

Já mám naopak raději Koontzovy tajemné tak trochu sci-fi horory, ale tady mě hodně bavila dlouhá pasáž v mrakodrapu která tu absencui tajemna zdařile nahradila . Opět mě DK nezklamal.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tvář strachu v seznamech

v Právě čtených1x