Údolie přehled

Údolie
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500762/bmid_udolie-m2d-500762.jpg 4 991 991

Martin Servaz série

Martin Servaz, policajný vyšetrovateľ, momentálne postavený mimo služby, dostane uprostred noci naliehavý telefonát. Marianne, jeho dávna láska nezvestná osem rokov, ho zúfalo žiada o pomoc. Suspendovaný vyšetrovateľ nesmie konať oficiálne, začne ju teda hľadať v hlbokých lesoch Aiguesvives na vlastnú päsť. Uviazne v údolí odrezanom od sveta, kde sa náhle odohrá séria brutálnych vrážd. Obete zomierali krutou, trýznivou smrťou, rituálne znaky týchto zločinov poukazovali na pomstu. Ale za čo? Kto ich vykonal? A prečo sa uprostred tejto hrôzy ocitla Marianne, matka jeho dieťaťa? Zúfalý Servaz riskuje vlastný život, aby ju zachránil, a keď mu smrť dýchne do tváre, náhle pochopí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Lindeni

La Vallée, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Údolie. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (243)

Luigi1
09.10.2024 4 z 5

Tento díl byl o něco slabší než díly předešlé

Čand@
08.10.2024 3 z 5

(SPOILER) Taký Minierov priemer, možno skôr až pod. Už predchádzajúci diel série nemal v sebe to ONO, prečo by som ho označila za výborný, a tu mi to chýbalo tiež. Minier na druhej strane dokáže vtiahnuť do deja, aj keď príbeh je nič moc a možno fakt trochu pritiahnutý za vlasy… (SPOILER: že by psychológ mohol mať na svojich pacientov až takýto vplyv?). Sériu dočítam, lebo Martin sám o sebe ma baví, tak dúfam, že Lov ma poteší viac.

Kalina
20.07.2024 4 z 5

Dávám pouze 4*, vzhledem k tomu, že některé úseky byly pro mne zdlouhavé. Jinak námět a zpracování případu byl skvělý. Čekám balíček s knihou “Lucia. Uvidím a těším se.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

10 nejprodávanějších eknih (březen)

20.04.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Údolie v seznamech

v Právě čtených17x