Uteč, dokud můžeš přehled

Uteč, dokud můžeš
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509919/bmid_utec-dokud-muzes-wUH-509919.png 4 319 319

Laurel Snowová série

Geniální agentka FBI Laurel Snowová si od návštěvy rodného města slibuje klidnou dovolenou. Nález lidských ostatků na úpatí hory ale mění situaci a ona se vydává spolu s rangerem Huckem Riversem po stopách brutálního sériového vraha. Zatímco seznam podezřelých a obětí stále roste, Laurel si uvědomuje, že tento případ ji možná změní navždy.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Metafora

You Can Run

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Uteč, dokud můžeš. Přihlašte se a napište ho.

Ila117
19.06.2024 5 z 5

Super kniha, ačkoliv já na detektivky nejsem. Tohle bylo skvělé

Holly.W
19.06.2024 2 z 5

(SPOILER) Nechápu jak může mít tato kniha tak vysoké hodnocení.
Amatérštější rádoby "detektivku" jsem teda už dlouho nečetla.
1) Kdyby si autorka odpustila popisy toho, co měly jednotlivé postavy každý den na sobě, tak je kniha poloviční.
2) Genialita a úžasná paměť hlavní hrdinky, která byla popisovaná na prvních stranách vyšuměla v průběhu knihy zcela do ztracena.
3) Co se týká hlavní hrdinky, tak mi k srdci nepřirostla. Naopak mi přišla naivní a hloupoučká.
4) To co hlavní hrdinka přežila, je až neuvěřitelné. Střelba, několik autonehod. A vyvázne s pouhými škrábanci. O co se autorka snažila? O napětí jako u holywoodského akčního filmu? Nepovedlo se.
5) Drsný, vysoký, svalnatý, tmavovlasý, se strništěm playboy, který se zamiluje do hlavní hrdinky a vždycky jí, jako rytíř na bílém koni, přispěchá na pomoc. To už tady bylo tolikrát až mě to začíná unavovat.
6) A samotný děj? Přehnaný počet obětí, které ani nebyly řádně identifikované, čtenář ani nemá čas se s každou z nich seznámit, politovat. O nějaké vyšetřovací práci, kterou brilantně popisují jiní autoři tohoto žánru, nemůže být ani řeč. A třešnička na dortu je, že pachatel vyšetřovatelce spadne takříkajíc rovnou pod nos.
Jediné, co možná bylo zajímavé, tak postava sestry hlavní hrdinky. I tak jsou dvě hvězdy asi až příliš vysoké hodnocení na tuto slátaninu. A případné další díly? Děkuji nechci.

sidonka
15.06.2024 5 z 5

Wau, miluju knihy, kde je ve vyšetřovacím týmu žena, má to úplně jinou šťávu a Laurel byla úžasná, příběh plný zvratů a nečekané rozuzlení

10 nejprodávanějších eknih (únor)

10.03.2023

10 nejčtenějších knih (únor)

16.02.2023

Uteč, dokud můžeš, a další knižní novinky (4. týden)

22.01.2023

Kniha Uteč, dokud můžeš v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech3x