Útěk za láskou přehled

Útěk za láskou
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346286/mid_utek-za-laskou-Naj-346286.jpg 4 124 124

Mít za otce slavného herce není žádný med. Kvůli fanatikovi, který rodině vyhrožuje, musí Emma opustit své kamarády i školu a prchnout tisíce kilometrů daleko. To, co se zprvu jevilo jako nejhorší noční můra, je to nejlepší, co ji mohlo potkat. V Bostonu se totiž seznámí s Natem, nejkrásnějším klukem, jakého kdy viděla. Kdo je Nate doopravdy, Emma zatím netuší.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Útěk za láskou. Přihlašte se a napište ho.

Boogi
11.04.2024 3 z 5

Na to, že knížka neměla skoro ani dvěstě stran jsem se s ní trápila až neskutečně dlouho. Emma byla příšerně nesympatická a absolutně nechápu jak se s jejím chováním mohla komukoli fakt líbit. Pořád si stěžuje na Kelly, ale ona je vlastně taky úplně taková. Navíc ten konec?? Něco opravdu zajimavého se tam objevilo až v poslední kapitole která měla cca 20 stran, takže je jasný, že na vyřešení celého problému zbylo jenom takových pět stránek. Navíc to celé bylo strašně předvídatelné a zároveň nereálné.

marwinmh
06.08.2023 3 z 5

I když je to červená knihovna, tak děj mi přišel strašně nereálný, hlavní hrdinka děsně nesympatická a epilog už vyloženě na hraně. Číst se to dalo, ne že ne, ale u předchozích autorčiných knih jsem si čtení užívala mnohem víc.

knihomolkaJani
03.05.2023 5 z 5

V rámci žánru dívčích románů je to skvělá kniha!

Krásná práce! Kniha je milá a opravdu hodně vtipná. Hlavní postavy mají šmrnc, jsou vzdorovitý a nechtějí si nechat nic líbit.
"Žiju jako kočovný cirkusák, pojem domov pro mě začíná být cizím slovem." Emma a Nate se k sobě skvěle hodí (jen si je nemůžeme představovat tak jako na obálce knihy... - ta je spíš podprůměrnější).
Od začátku jsem věděla co je asi tak Nate zač, ale i tak jsem si to jeho tajemství užívala..
Z vedlejších postav musím vyzdvihnout Natovo babču, ta postava je boží, miluju! - Je zajímavá, ale ano, taky je to dost přitažené za vlasy...
"Bojím se, že o tebe přijdu, až zjistíš, kdo jsem, ale slibuju, že jednou ti to všechno řeknu."
Autorka se skvěle popasovala se zasazením příběhu do Ameriky. Pro většinu z nás je to ne moc probádaná oblast, vše si představujeme jen z filmů a knih, a proto je zde dost možné popustit uzdu své fantazii. Věci jsou zde dobře popisovány, ale zase to není příliš, proto se nezačne nudit.
Celá kniha je předvídatelná, ale proč ne? Pokud potřebujete milou oddechovku a jen prožít krásný zamilovaný příběh dvou mladých lidí a navíc okořeněn vtipem, je tohle kniha pro Vás!!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Útěk za láskou v seznamech

v dalších seznamech3x

dívčí romány